Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha már május óta nem...

Baj ha már május óta nem vittem tanácsadásra kisfiamat most tölti a 2 évet most megyünk megint, szólni fognak érte?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem az válaszoló védelmében, védje meg magát ő.

De nem rosszul fogalmaztál, ez enyhe kifejezés, kimondottan pocsékul, de legalábbis magyarul biztosan értelmetlenül, de mindegy.


És egyébként az én védőnőm nem pokróc, de nem tud újat mondani a gyerekemmel kapcsolatban és nem szorultam még rá a tanácsára, mert az én gyerekem, én töltök vele napi 24 órát már jó pár éve. Mégis mit tudna mondani bárki is, aki alig tölt el vele időt? Mi volt a Pistikével 5 házzal odébb? Az meg miért érdekelne engem?

2011. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21:00 drágám hozzád képest a lópokróc pihe paplan és csak igazoltad magad! Vedd fel a kapcsolatot a miniszter elnökünkkel mert,apukája ilyen szerszámot keres a bányájába mint te ,remélem tudod mi a szerszám neve? megsúgom bunkó!!!
2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

vedd elő a kiskönyvet, abban benne van mikor kell menni kötelezően.

enyém decemberben lesz 2 éves, majd akkor megyünk tanácsadásra.

jövőhéten fogja megkapni a 18 hónapos oltás (itt hiány volt belőle :S) meg 3x voltunk a nyáron egyéb választott oltások miatt de a védőnővel nem is beszélgettem akkor, csak megdicsérte a fiam :)

amúgy nálunk úgy működik a dolog, hogy ha látni szerete minket akkor felhív, a kiskönyvben írt hónapokkor meg én keresem fel időpontokért.


szerintem biztos hívott volna ha látni akarta volna a fiadat, hisz az ő védőnője, nem a tiéd :)

2011. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi majdnem mindenkinek , :)
2011. szept. 20. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!