Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Homeopátiás tanácsadásra...

Homeopátiás tanácsadásra vinnem kell a gyermeket?

Figyelt kérdés

Gyermekemnek szorulásos problémáira az orvos ajánlott egy egyórás elbeszélgetést, homeopátiás konzultációt. Kérte, hogy vigyek a gyerekről csecsemőkori fényképet és írjak jellemzést róla. Megpróbálunk majd utánajárni a szorulás okának. Csak az egy triviális dolgot felejtettem le megkérdezni tőle, hogy vinni kell-e a fiamat is.

A beszélgetés során azt gondoltam, nem kell. Ez kettőnk között lesz egy beszélgetés. Különben sem tudom, hogyan tudnánk lekötni egy órára, 3 éves. Viszont a párom ezt abszolút úgy értelmezi, hogy vinni kel a gyermeket, hiszen látnia kell. Kinek van ilyen tapasztalata?


2011. nov. 9. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vittem, de elsődlegesen velem beszélte meg a múltbéli dolgokat.
2011. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hasznos volt?
2011. nov. 9. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk viszonylag nagyobb bajaink vannak, és eddig (kopp-kopp) segített. Engem is meglep az eredmény.

A kislányom szorulós volt 3 évesen. Akkor még vele nem jártunk homeopatához. A megoldást nálunk a Tamarinlekvár jelentette egy pszichológus javaslatára.

2011. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk más jellegű gonddal, de vinni kellett. De olyan jellegű, amit meg tudott ott vizsgálni (ekcéma pl).

Nem tudod felhívni, megkérdezni? Én is valami hülyeség, triviális dolog miatt hívtam fel, mondtam, hogy bocsánat, de ez nem egyértelmű.

Bár a hasfájása miatt megnyomkodta a pociját is a fiamnak.

2011. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!