Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak egy 7 éves...

Mit csináljak egy 7 éves kislánnyal?

Figyelt kérdés
Hét végre jön hozzám egy 7 éves kislány és nem tudom hogy milyen programokat csinálhatok vele, vagy miket játsszak vele. Kérlek segítsetek ötletekkel. 21/L
2011. júl. 5. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ennyi idősen amiket nagyon szeretett:

-solo-t játszani (makaó, uno, ki hogy ismeri...)

-társasozni bármit

-scrabble-t játszani (gondolom már tud a kislány olvasni)

-tollasozni

-fagyizni

2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretünk társasozni, kirakózni, tanárnéniset játszani, a mamájával barbiruhákat szokott varrni, főzőcskézik...
2011. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet olvasni együtt, gyöngyöt fűzni, babaruhát varrni, bármilyen kis barkácsolás, kézimunka, vagy kimenni biciklizni, rollerozni, úszni, gyereke válogatja.
2011. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idős fiam imádja a só-liszt gyurmát, ha kiszárad,vízfestékkel ki is lehet festeni.

Csináljatok gyümölcsöket, sütiket, és legközelebb játszhattok vele boltosat.

Ennyi idősen nekem volt nagy kedvencem, hogy kartonra rajzoltam egy kislányt, bugyiban, és kivágtam. Vékony, sima rajzlapra lefekteted, és körberajzolod picit, így csinálhatsz rá ruhákat. Kivágod úgy papírból, hogy kis füleket hagysz rajta, ezzel tudod a papírbabára ráhajtani.

Egy komoly ruhatárat össze lehet hozni egy fél óra alatt, és nem kell tudni varrni.

Persze ma már ki is lehet ezeket nyomtatni. :D

[link]

2011. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!