Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van még ördögfiókája?

Kinek van még ördögfiókája?

Figyelt kérdés
Az én gyerekem égetnivalóan rossz, igazi csibész és még verekedni is szeret. Örülök hogy nem egy málé gyerek de estére hulla vagyok, főleg hogy van kistesója is. Írjatok rövid mókás történeteket , mert már olyan egyedül érzem magam, a környezetemben szinte csak mintagyerkőcök vannak.
2009. márc. 2. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ördögfióka. 15 hónapos, de már több tányér, pohár, bögre le lett amortizálva. Állandóan pakol. Kivette a DVD-t a tokjából, kinyitotta a DVD-t és próbálta beletenni. De annyira rátenyerelt, hogy most nem lehet se kinyitni teljesen, se becsukni. Bármit csinál, kérdezem, hogy mit csináltál? Rávágja: hop-pá. Mert hogy véletlen repült le a tányér, mind az 50 popsitörlő a tartóból, stb. Remélhetőleg kitombolja magát, és 'megjavul'.
2009. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lánykám 2 éves múlt, mindig vannak "bosszantó, de vicces" cselekedetei, példa az elmúlt hónap terméséből: tollal összerajzolva az asztal, parketta, ülőgarnitúra, és az egész teste; krumpli a zsákból kipakolva, lakásban szétgurigatva; egy doboz tisztasági betétem kibontva, az ágyán szépen sorba kipakolva; 1 tekercs papír a WC-ben, ami persze eldugult; Wc-kefével feltörölve;

Mostanában nagyon szeret segíteni, de mindenben. Ma húst paníroztunk, elképzelhetitek, tiszta liszt és tojás volt minden. A "mosogatásából" sincs sok köszönet, de nem baj. Ha most nem hagyom, később nem várhatom el tőle.

Ja, két korábbi sztorit nem tudok elfelejteni: egy tégely popsikrémet kikent a fotelra; a kádba kakált, és azt szétkente a hasára, kádra, játékokra.

2009. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 12 éves,ugyan olyan ördögfioka mint a tied.Szerinte mindig rosszkor-rossz helyen van.Heti 2-szer jár focizni,ott sikerül levezetni az izgö-mozgosságát,azóta valamicskét haladt elöre.
2009. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is hasonlóan 15 hónapos, igaz van olyan szokása, amit mi rontottunk el, pl játék nélkül nem eszik Az etetőszékben egy játék-egy kanál kaja, aztán repül a játék és jöhet a következő. Csak apukájának van idegzete etetni, de másképp meg nem eszik vagy rohangálni kell utána a falatokkal. Viccces dolgai: felborogat mindent, nahéz széket, asztalt. De még mielőtt felborítaná, elkurjantaja magát, hogy: "Bamm!" Igy lebuktatja magát és van időnk odaszaladni. Múltkor a fürdőszobai kukából kivette a kakás pelust és bedobta a szennyestartóba,aminek ugye csapóajtós fedele van, így nem vettük észre és rádobáltuk a további szennyest. Jópár napig ott bűzölgött, nem értettük mi ilyen büdi. Mosáskor aztán megtaláltam, az összes fehérneműt összebüdösítette. Pakol ős is állandóan, ez zavar is, mert nem is játszik a dolgokkal, csak azt élvezi, ha leránthat valamit. Egy ideig hagytam, mondván hagy fejlődjön a gyerek, de végül már másból sem álltam ki, csak viszapakolásból, és bekötöztük a szekrényeket. Amelyiket nem lehet, azt naponta 10 szer, nem hazudok, 10 szer is kipakolja.
2009. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy ördögfiókám,egész nap úton van,és ténykedik."21 hónapos lány.Egész nap a szekrényekben pakol,mókából átpakolja a komód fiókjait,sosem találok semmit.Mindenre felmászik,még a szekrény tetején sincs elérhetetlen távolságban semmi.Széket tol mindenhova,bármit betesz a mikróba,megengedi a vízcsapokat,letekeri a Wc papírt,teledobálja a Wc-t popsitörlővel,széthúzza a Wc kefét,a múltkor az ágyunkban találtam.Megeszi a kidobott kenyérhajat a kukából,megeszi a fogkrémet,szappant,arckrémet,megissza a mosogatószert.Csoda,hogy még nem esett baja.Bepakol a szekrényekből a mosógépbe,aztán ráengedi a vizet,a piszkos edényeket,kanalakat kiveszi a mosogatógépből,és beteszi a szekrénybe.Kimászik az ablakpárkányra,bemászik a szekrényekbe.Már mindent összefirkált,leszagatta a tapétákat.A több éves karácsonyi ablakdíszeket millió darabra szedte.Rengeteg tányért,poharat összetört.Szétszedi a tűzhely gázégőit,aztán összecserélgeti.Ég a keze között minden,rengeteg dolgot tönkretesz.Egész nap mókázik,és ezeket minden nap megcsinálja,nem is egyszer.Ja és meztelenül,mert naponta 23x levetkőzik.Hát nem imádnivaló??
2009. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a sztorikat olvasva az én lányom egy áldott jó gyerek, de komolyan:D Pedig azt hittem, hogy rossz, de nem.
2009. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom ezeket a sztorikat,rá kell ébrednem,hogy vannak a fiamnál rosszabb lurkok is. Pedig azt hittem,hogy az én manom a világon a legrosszabb. :)
2009. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon mókásak, nálunk is hasonló a helyzet! :)
2009. márc. 3. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az van, bár még csak nemsokára lesz 1 éves. De hihetetlen, amiket csinál. Reggeltől estig jár-kel a lakásban és "alkot". Hozza a wc kefét a konyhába (csurgatva). A wc papírt letekeri és húzza maga után. A telefonzsinórral körbetekeri a nagy virágdézsát. Tányért is tört már, ezen kívül mindent szétrág. A macska fülét, farkát húzza, ütögeti a hátát (még jó, hogy tűri a cicus). A könyveket egyenként ledobálja a polcról, ha visszarakom, azonnal megy és újra ledobálja. A dvd-ket egy mozdulattal lesepri a polcról és a múltkor a virágföldbe "ültette" bele az egyiket. Persze mindezek közben óriásiakat esik, mert még nagyobb a bátorsága, mint az ügyessége. Most három prezúr van a homlokán, egy kék folt és két piros. Ja és ha valamit nem hagyok neki, olyan hisztit vág és olyan hangon ordít, hogy két szomszéddal arrébb is hallják. (Pedig kertes házban lakunk és bent ordít.) Simán földhöz is vágja magát néha, ha a toporzékolás nem elég hatásos...

Hullafáradt vagyok. Most éppen alszik, de az sem tart sokáig. :-)))

2009. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az enyém is az és már nő a szarva :D
2011. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!