Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tehet ilyet egy nagymama?

Tehet ilyet egy nagymama?

Figyelt kérdés

5 unokája van. Legnagyobb unokáját, aki 10 éves láthatóan jobban szereti, mint a többit. Mindent megvesz neki, mindent megenged neki, akármit tesz, soha nem szól egy rossz szót sem rá.

Ez az unoka, amikor az 5-ből 3-an jelen voltak megkérdezte, hogy: Mama, kit szeretsz a legjobban? És azt válaszolta, hogy téged. (a másik 2 unokának ez nagyon rosszul esett)


2011. febr. 4. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos van ilyen,az én anyám is ilyen,neki is 5 unokája van de most az én legkisebbem a kedvenc,a tesóm 3 gyereke annyira nem.ezt nekik nem hangoztatja,de nem örül neki mikor jönnek,meg nem vesz nekik szinte semmit stb.Ők ebből talán nem éreznek semmit,de nekem nagyon rosszul esik,mert ez az emberi lelkét mutatja,ami nagyon elítélendő.még a saját anyám részéről is.
2011. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Bölcs nagymama nem tesz ilyet. Még ha így is érez, nem mondja ki nyíltan.
2011. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem tehetne ilyet. De nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés.

Sajnos vannak olyanok, akik ilyenek

2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak ilyen nagymamamák. Én is ismerek egy ilyet, 3 unokája van. Azt tudni kell, hogy a 3 unoka 3 különböző apától van.Ő a középsőt imádja, tavaly 70 ezer ft-os biciklit vett neki szülinapjára, a másik kettőnek még egy csokit se vett.
2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám ilyen... Kiskoromban jobban szerette a testvéremet, most, hogy csak nálam vannak unokái, ide jár többet! De szerencsére nem látom, hogy különbséget tenne közöttük.
2011. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az en nagyim is ilyen volt,pluszban meg meg is mondta ocsinek hogy ot nem szereti,pedig csak mi ketten voltunk az unokai.
2011. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok nagymamáról hallottam már, aki az elsőszülött unokát szereti a legjobban, a többit már láthatóan nem ugyanúgy. Nem tartom szép dolognak, ha hangoztatja, még ha úgy is érez valaki. Én nem tudnék így megbántani gyerekeket, szülőket, ha nagymama lennék...
2011. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem sok mama ilyen, de az biztos, hogy nem szabada kimutatnia, éreztetnie, kimondania! Az anyák se szeretik egyformán a gyerekeiket, mégsem tesznek különbséget köztük (jó esetben). A mamáknak se kéne, még ha az egyik jobban a szívéhez is nőtt.
2011. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de rossz lehetett szegényeknek :(

Nálunk anyósom viselkedése tűnt fel mostanában. Ha feljön (mi a tetőtérben lakunk, de teljesen külön), akkor egyből a kicsihez (15 hós) megy, őt "dajkálgatja", vele játszik, a nagyhoz (4 éves) alig szól, néha nem is köszön neki :(

Én szoktam célozgatni néha, pl. a múltkor, amikor csak a kicsinek köszönt, akkor szóltam a nagynak, hogy "köszöntél a Mamának?" és akkor leesett anyósomnak, hogy a nagyfiamnak ő sem köszönt...

Remélem nemsokára megváltozik a helyzet, amikor már a kicsi is kilép a babakorból...

2011. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szánom....


Az én nagymamámnak 6 unokája volt. Egyet szeretett, mit szeretett imádott. Annak adott pénzt, mindent. Nos mikor meggyengült és segítségre volt szüksége természetesen az imádott unokája le sem sz@rta.


Akkor már nyervákolt a többinek, hogy jaj így, jaj úgy. De természetesen, ha valaki segített is neki akkor még csak egy köszönömöt sem kapott. Aztán egy nap arra ébredt, hogy a drága kicsi imádott unokája eladta alóla a házat (amit arra az unokájára íratott) és mehetett a szoc otthonba, mert a többi unokája megelégelte, hogy kutyába sem veszi őket.

2011. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!