Hogyan szoktassam le öcsémet, hogy ledobálja a munkaruháimat?
Öcsém 7 éves, és mostmár átjön az én szobámba TVzni, szinte egész nap azt csinálja amikor itthon van. Ezzel nem is lenne baj, meglátja az én saját szobámban az ágyon van a ruhám, már dobálja is le a földre, hogy odaférjen.
Van egy másik szobánk ahol ruhák vannak, meg TV oda is unalmában átmegy lesni a TVét, és ott is dobálja le mindenkinek a cuccát. Szüleim egyből onnan is elpakolnak mindent, én is hazajövök reggel 8ra, már pakolok mindent el, mert tudom ,hogy jön haza a napköziből és dobál le mindent. Hiába mondom neki, hogy csak 4 órát kéne elviselni-e a ruhámat ,mert újra megyek vissza éjszakázni, azt mondta nem. Szüleim meg nézik minden kívánságát, ők se mernek sehol semmit hagyni, mert a kukába is képes beledobni mindent, ami zavarja a TV nézésben.
Próbáltam vele normálisan beszélni, de csak azt hajtja a TV-ét nem tudja nézni, meg ez már az ő szobája. Szüleim kivédik teljesen, nehogy sérüljön.




















Szólj rá, hogy szedje össze. Már nem cuki kisbaba, nyugodtan konfrontálódhatsz vele és elvárhatod tőle a tiszteletet is.
Tévének tedd el a zsinórját pl., akkor nem fogja tudni nézni és max. egy hét és leszokik róla, feltalálja magát.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!