Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy nincs bűntudata az...

Hogy nincs bűntudata az anyukának??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az történt ma a játszótéren hogy egy anyukát csak úgy a semmiből elkezdett rúgdosni a kislánya de jó nagyokat rúgott amúgy, aztán mondta neki az anyuka hogy ugye tudod hogy ezt nem szabad, na akkor már csípte, harapta is volna meg az anyját.

Az anyja lefogta a kezét, elkezdett a kislány nagyon nagyon sírni, hisztizni, visítani.

Fel vette az ölébe és indulni akartak haza, de Elkezdte a kislány tépni az anyja haját, na akkor anyuka le tette a kislányt megfogta a két vállát és kicsit Meg rángatta hogy nem érted hogy ilyet nem csinálunk, nem szabad.

Aztán csak nem hallgatott a kislány, és anyuka adott neki egy pofot, és a fenekére is csapott és úgy erősebben felvette az ölébe és elindultak

Ha itt úgy el verte akkor otthon?

Mas is találkozott már ilyen helyzettel?



szept. 10. 13:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%
Engem egyszer úgy megharapott a fiam, hogy visszakézből kapott egy pofont. Én is sírtam utána, hogy mekkora szar anya vagyok, de azóta legalább nem harap.
szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
18%
Azért komoly anyák vannak itt xd
szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
82%

22es igen főleg azok akik szerint a verekedős gyerek okos kis buksiját meg kell simizni összepuszilgatni hátha a szent gyermek legközelebb egy késsel jön nekik. XD XD XD


Ezért van ennyi elk..rt gyerek és kamasz mert a nagy liberális nevelésben elfelejtik a szülők a nevelést nehogy sérüljön a kis poronty lelke az nem lényeg ha olyan szörnyetegek lesznek akiket anyucin kívül mindenki utál.

szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
80%

23- na végre valaki, köszi?

Igen nevelni kell, nem buksit simizni, ha megveri a szüleit.

Pontosan látom milyen kisgyerekek lesznek ebből: szörnyecskék.

szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenkinél van, hogy elszakad a cérna. Nem tudhatod, milyen napjuk volt előtte, mi történt, hogy történt. Láttál egy 3 perces részt az életükből. Ebből nem tudsz semmire következtetni.


Alapvetően nem vagyok a testi fenyítés partján. De múltkor a fiam a fém lapáttal csapkodott minden felé, rászóltam többször. Elmagyaráztam, hogy nem szabad, szépen kell játszani. Abba is hagyta, játszott szépen tovább. Aztán megint felvette a lapátot, és úgy fejbe húzott, hogy csillagokat láttam. Na ott elszakadt a cérna, rácsaptam a kezére. Nem nagyon, de mégis utána olyan szarul éreztem magam, hogy azt elmondani nem tudom. Lehet, hogy az az anyuka is utána szenvedett, vagy rosszul érezte magát. De előtte próbálta ő is normálisan megbeszélni.

szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
28%
Jaj hagyjuk már hogy csak veréssel lehet megakadályozni hogy ne verjen a gyerek, amikor nem tudja kezelni az indulatait… remek üzenet 👏👏
szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%
26os mint ahogy az is remek üzenet hogy anyuci retteg a saját gyerekétől ezért a gyerek agyon is verheti nyugodtan. Valóban így kell szörnyeket nevelni. Remélem te is hagyod hogy a gyereked kékre-zöldre verjen. Bár valószínüleg nincs is gyereked csak valami agyatlan pszichomókus vagy aki gyereket max könyvben látott.
szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
29%
A kettő között te el se tudsz képzelni semmit, ez a baj…
szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
28%
Véletlen elküldtem. Van gyerekem. 4,5 éves. Persze neked hihetetlen mert nem verem és még meg se pofoztam soha.
szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%
29es gondolom terrorban tartja az óvódát és utálják
szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!