Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák mennyi én...

Kisgyerekes anyukák mennyi én időtök van? Mivel töltődtök fel?

Figyelt kérdés
szept. 7. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Vannak napok amikor a semmit tevéssel.

Van amikor podcastokat hallgatok, abban a témában ami épp érdekel, vagy amit tanulni akarok.

Van hogy olvasok/ zenét hallgatok/ gépezek/ boxozok/ sorozatok/filmezek.

Nagy ritkán biciklizek.

Van hogy kiirom magamból a gondolataimat.

Pedikűröshöz szoktam néha elmenni, bár már inkább itthon csinálom magamnak.

Kozmetikushoz szoktam még járni, azt nem vállalom be magamnak (Általános)

Éppen melyikhez van kedvem.

Általában annyi amennyit délelőtt alszik. Ez olyan 1-1.5 óra. Viszont ha nagyon fáradt vagyok akkor vele alszok.

Illetve este viszonylag korán elalszik (kopkop), 19:30-20 körül már "szabad" vagyok.

A férjem is szokott vele lenni, de ha mindenki itthon van, és mindig mindenki itthon van, akkor nem igazán tudok magammal lenni, vagy nem hagynak, vagy nem is megy ha hagynának sem.

Mégcsak másfél éves a cseppség. Munka mellett az első időkben érzem hogy katasztrófa lesz ez a téma (is).

szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Sosincs ilyen időm
szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Nekem van hobbim - kutyával agilityzek. Heti egy-kétszer járok edzeni. Oda általában viszem a gyereket is, szóval ez olyan felemásan, de énidő, de ő szuperül elvan. Amíg futok, az edző mellett áll, a szünetekben (amíg a másik kutya fut) olvasok neki egyet. Edzés után felmehet a pályára rohangászni.

Ezen kívül van hogy el tudok menni a kutyáimmal egyedül sétálni.

Illetve heti egyszer-kétszer saját magam edzésére is eljutok.

szept. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Akkor tudok énidőzni, amikor anyukám 2 hetente 1 egész napot nálunk van. Ilyen napokra időzítek körmöst, kozmetikust, fodrászt. Amikor a gyerekeknek (7hónapos és 2.5 éves) délutáni alvás van, akkor van kb másfél-max 2 szabadabb órám, abban az időben én is pihenek, könyvet olvasok.

Illetve ez nem tudom, mennyire számít, esténként járok mozogni, a kisfiam futóbicajozik, én meg kocogok mellette. Engem ez is kikapcsol.

szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Minden nap olvasok egy kicsit vagy nézünk egy filmet/sorozatot a férjemmel együtt, miután a gyerek (2,5 éves) elaludt. Hetente egyszer járok tornázni, jó lenne többször, hiányzik a mozgás, de munka után nem akarok több közös délutánt elvenni a kisfiammal töltött időből. Ezen kívül kb havonta egyszer próbálunk összehozni a barátnőimmel is egy közös kávézást vagy vacsit, ilyenkor a férjem van a kisfiunkkal.
szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Néha elmegyek vásárolni egyedül. Már ez is kikapcsol, mert a 2 évesem brutálisan aktív, a vele való vásárlás nekem felér egy stand up előadással, hogy lefoglaljam addig. Így ha nélküle megyek, olyankor sokkal egyszerűbb. :D

Kb.havi 1x a férjem elmegy vele focimeccset nézni. Na nekem az az igazi én-idő. Olyankor veszek egy jó fürdőt, aztán sorozatot vagy filmet nézek a kanapén. Ilyenkor nem takarítok, nem pakolok, tényleg csak kikapcsolódom.

Dolgozom, a gyerek bölcsibe jár, így azért elég kevés idő jut magamra. Amikor itthon van, hétvégén pl.,akkor általában alszom vele ebéd után, mert az éjszakák rettenetesek. És hulla fáradt vagyok általában.

szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Ezen a héten konkrétan egyszer volt egy órám, megnéztem egy 45 perces részt vmi sorozatból, utána aludtam negyed órát. Aztán véget ért.
szept. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Változó, mennyi enidom van, attól függ, mennyit alszik napközben (általában elég keveset:D), mert segitsegunk abszolút nincs, a férjem meg latastol mikulasig dolgozik, szinte szó szerint. Most van egy ritka pillanat, hogy egyedül él tudtam jönni plazazni, de ilyen nincs minden hónapban. :D amúgy amikor alszik napközben, regényt olvasok, ez a kedvenc elfoglaltságom, vagy csak nyomkodom a telefont, ha erre sincs energiám. Este általában hamar kidől, átlag 7-8 óra között, akkor még mondjuk egy órát olvasok, aztán én is alszok, hogy legyen energiám éjszaka/hajnalban kelni.
szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Mivel Gyed-en vagyok tengernyi időm van. A gyerek rengeteget alszik,vagy játszik nekem meg csak azt a kis házimunkát kell megcsinálnom, ami 40-50 perc alatt megvan. Utána a enyém a nap.
szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Furcsa hogy az nők többségének nincs valódi hobbija. Sorozat meg vásárolgatás…
szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!