Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezemre esik nem ráeröltetni...

Nehezemre esik nem ráeröltetni az izlésemet a kislányomra. Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés

Igyekszem természetesen nem elnyomni és megdicsérni, hogy milyen szép pólót/hajcsattot választott.

Tegnao megengedtem, hogy falmatricázza az ajtaját. Olyan kis lelkes volt, de én sokkal másképpen ragasztottam volna azokat a pillangókat, így egyben vannak és rettenesen zavarja a szemem.🙈 Javasoltam neki, hogy még szebb lenne ha több helyen lenne, de neki így tetszett.


Mindig a ruhájához illő hajbavalót kap az oviba, de ma talált hozzá nem illő csattokat és beletűzte a hajába. Nagyon büszke volt magára, igy csak megdicsértem és elvittem úgy oviba. De az úgy nem illett oda.🙃


Nem az a kérdésem mit csináljak, mert ezek piti dolgok, amik növelik az önbizalmát így amiknrk nincs nagy jelentősségük azokban hagyom dönteni, csak ez az érzés bennem.. Hogyan győzzem le? Ha valaki nálunk jár vendégségbe és valamit máshová tesz vissza akkor is hasonló érzést érzek. Mindig az a jó a szememnek amit én csinálok..



szept. 2. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd, hogy “csinos vagy” meg “szép vagy”, hanem hogy “csinosan felöltöztél” meg “én nagyon szépnek látlak”
szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez nem autizmus. Én vagyok nagyon enyhén autista, (szinte alig vagyok rajta a spektrumon) és egyáltalán nem tapasztaltam ilyet. De nyilván, ez nem azt jelenti hogy biztos hogy nem, viszont az Autizmus az sokkal több ennél. Ezt még egy enyhe OCDnek sem mondanám. Egyszerűen a kérdező szereti a szimetriát és ha össze illenek a dolgok, stb. Nem kell mindenre rá húzni hogy autizmus.
szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!