Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekesek, hogy bírjátok...

Kisgyerekesek, hogy bírjátok ezeket az élhetetlenül meleg nyarakat?

Figyelt kérdés

Két kicsivel vagyok itthon, 3,5 és 1,5 évesek, borzasztó volt itthon ez a nyár is. Az Alföldön lakunk, heteken át 33-40 fokok vannak, reggel 9-kor már pusztulat, délután 4-kor még pusztulat. A házunk is új, kicsik a fàk, kevés az árnyék, de 40 fokban mondjuk az is mindegy.


Egész nap be vagyunk zárva szinte a házba, pedig tavasszal és ősszel meg kint vagyunk egész nap, és így olyan baromi nehéz.



aug. 26. 08:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 30-as, itt senki egy szoval sem irta (en sem) hogy 1 orakor kint vagyunk, tanulj meg ertelmezni. 🥰 Es a felfogasodbol itelve nem nekem kell tanulni meg az eletrol. 😅
aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
15%
Délelőtt és délután is jatszótér. 5-től már jó, és délelőtt 11-ig bírják. Nem kell folyton nyavalyogni, el kell indulni. Pedig nekünk nincs ám klímás házunk meg kertünk. Remek nyarunk volt.
aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, ti hol éltek, de itt már reggel kilenc-tizkor se lehet kb megmaradni, és nemhogy ötkor, de még 6-7 órakor is 33 fokos meleg van kb...embertelen.
aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

33 pl én Dél-Szlovákiában, az istennek sem akar lehulni az idő

Kimegyek az ajtón és megcsap a forró levegő, ha fúj a szél az is melegen fúj.

Utálom a nyarat, nincs mit ezen szépíteni, a gyerekeimet sem hordom ki gyakran.

Van, hogy elmegyünk a boltba és ennyi. Max a medencébe csobbanunk, de eszembe sincs több órán át futkarozni, meg a forró játszótéren ülni.

aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
67%
34# ezt mondom én is, hogy szörnyű ez a meleg :/ 33as vagyok
aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
86%

Lakásban lakunk, nincs klíma, hetek óta 29-32 fok van bent. Éjjel-nappal megy a ventilátor, és elsősorban bent próbáljuk túlélni ezt az embertelen hőséget. Nagyon nehéz, én már alig várom a lehűlést.

A játszótéren fémből van a csúszda, nappal olyan forró hogy hozzá se lehet érni. A hinta meg fekete, az is tűz forró.

Napok óta annyit megyünk ki, hogy délelőtt boltba elsétálunk, és este 7-8 között megyünk a játszótérre vagy fagyizni, sötétedésig. 30-90 perc kint maximum.

Bent játszok egész nap a gyerekkel. Van sok játéka, azokat váltogatom, hogy ne legyen unalmas. Építő kocka, fakocka, puzzle, társasjátékok, kártya, gyurma, színező, stb. és sokat olvasunk. Néha mesenézés.

Ezenkívül voltunk 3-szor medencés strandon, egyszer állatkertben, és egy hetet a Balatonnál.


Mindenkinek kitartást kívánok! Szerintem kár ebben versenyezni, hogy ki csinálja jobban. Mindannyian próbáljuk kihozni a legtöbbet ebből a nyárból.

aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!