Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam decemberben lessz 2...

Szofiflori kérdése:

A kisfiam decemberben lessz 2 eves es ugy erzem hogy vagy nem is tudom hogy irjam hogy enyhe autizmusa lehet..vagy figyelem zavaros? Vedononel haziorvosnal voltunk de lerazott annyival hogy foglalkozzak vele tobbet,pedig minden percben vele vagyok.

Figyelt kérdés
Tapsol , pápázik ( nem reg kezdte ezt is es csak nekem szokott),kukucs jatekot jatsza,de szokott forogni is , a kocsikat sorba szokta rakni de szokott jatszani is vele, szeret epeiteni,a nevere nem nagyon hallgat, puszit sem ad 1-2 alkalommal adott kb , baba nyelven beszel , amit mondani szokott: add ide,cici,anya , az apja hangjat megismeri olyankor mar szalad hozza de mas csaladtaghoz annyira nem sot a keresztanyjatol menekul,ha mas szol neki akkor ra sem nez inkabb jatszik vagy elmegy onnan,mas gyerekekkel nem mindig jon ki, de ha latja hogy jatszanak oda megy erdekli ot is de van amikor elvan a maga kis vilagaba.. hirtelen ennyit tudtam mondani a viselkedesrol.

aug. 21. 21:47
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Hova akarod fejleszteni a másfél éves gyereket???????
aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
74%

Te bolond vagy

Szinte látlak magam előtt, ahogy egész nap a gyerekedet figyeled és mániákusan keresed rajta a betegség jeleit.

Szerintem neked kell inkább egy jó pszichológus.

aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Tv továbbra is kikapcs, sokat a szabadban, bent meseolvasás, építőkocka, rajzolás. Ezt csináld és jó lesz minden, az orvosokat meg hagyd a francba.
aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!