Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam decemberben lessz 2...

Szofiflori kérdése:

A kisfiam decemberben lessz 2 eves es ugy erzem hogy vagy nem is tudom hogy irjam hogy enyhe autizmusa lehet..vagy figyelem zavaros? Vedononel haziorvosnal voltunk de lerazott annyival hogy foglalkozzak vele tobbet,pedig minden percben vele vagyok.

Figyelt kérdés
Tapsol , pápázik ( nem reg kezdte ezt is es csak nekem szokott),kukucs jatekot jatsza,de szokott forogni is , a kocsikat sorba szokta rakni de szokott jatszani is vele, szeret epeiteni,a nevere nem nagyon hallgat, puszit sem ad 1-2 alkalommal adott kb , baba nyelven beszel , amit mondani szokott: add ide,cici,anya , az apja hangjat megismeri olyankor mar szalad hozza de mas csaladtaghoz annyira nem sot a keresztanyjatol menekul,ha mas szol neki akkor ra sem nez inkabb jatszik vagy elmegy onnan,mas gyerekekkel nem mindig jon ki, de ha latja hogy jatszanak oda megy erdekli ot is de van amikor elvan a maga kis vilagaba.. hirtelen ennyit tudtam mondani a viselkedesrol.

aug. 21. 21:47
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt èrtik tanítás alatt amiket leírtàl
aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

"Van hogy egy meset vegig nez"

Az pont eggyel több, mint kellene.

aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
66%
Nincs semmi baja,fogd már fel....
aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadó 1 napos várakozással? Hol laksz?
aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Borsod megye Encs
aug. 22. 15:25
 36/53 anonim ***** válasza:
Ha aggodsz a beszéde miatt akkor mondjuk a tévé helyett lehetne olvasni mesét. Nyilván először nem fogja úgy érdekelni. Még lehet hiszti is lesz hogy nincs tévé. De hidd el jobbat teszel neki. Éneklés, mondókázás és sok sok mozgás
aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Ma egyatalan nem hagytan tvt nezni egesznap kint voltunk es sokkal masabb többet segitett takaritani is meg eszre vettem rajta hogy jobban figyel es jatszani sem hagytam a jatekaival mert az is nagyon lekoti a figyelmet..az udvaron is csak egy kis lapát volt nala az sokáig nem is erdekelte az udvaron szaladgalt inkabb mar banom hogy hamarabb nem vontam meg a tv elől :/ de attol függetlenül holnap mindenképp elviszem a nevelesi tanacsadohoz lehetseges javasolnak neki a bölcsit is
aug. 22. 19:40
 38/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit hallottál erről, de az ilyen kisgyerekek fejletlen idegrendszerének nagyon káros a TV. 2 éves kor alatt végkepp nem ajánlott, de igazabol 3 eves korig legalább illene várni vele, egyesek szerint jóval tovabb. Ha meg is van engedve az idősebbeknel, akkor is csak rövid időkre. 2-3 éves korig jó volna elkerülni.
aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
A lanyom is egeszenen pici kora ota nezi a tv-t vele nem is volt ilyen problema nem gondoltam hogy a fiamat ennyire le fogja kotni :/ ha tudom nem hagytam volna..a lanyom meg most is imad meset nezni 6 eves de ot nem koti annyira le a tv ha jon az unokatesoja mar ott is hagyja a tvt akkor nem nezi o a fiam felol bomba robbanhat akkor is nezne de mar nem hagyom neki..a jatekokkal nem tudom mit csinaljak az is ugyan ugy lekoti mint a tv nezes.. :/ ma azt sem hagytam neki sokaig imad kocsikal jatszani tulsagosan is..
aug. 22. 21:26
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

A játékokat minek veszed el tőle?

Tudtommal a játék nem hasonlít a tévéhez...

Mi ez a hülyeség?

Ha elveszed a játékait mivel fog játszani?

Ülj le mellé, és játszatok együtt, ne az legyen a megoldás, hogy elveszed tőle

aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!