Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam decemberben lessz 2...

Szofiflori kérdése:

A kisfiam decemberben lessz 2 eves es ugy erzem hogy vagy nem is tudom hogy irjam hogy enyhe autizmusa lehet..vagy figyelem zavaros? Vedononel haziorvosnal voltunk de lerazott annyival hogy foglalkozzak vele tobbet,pedig minden percben vele vagyok.

Figyelt kérdés
Tapsol , pápázik ( nem reg kezdte ezt is es csak nekem szokott),kukucs jatekot jatsza,de szokott forogni is , a kocsikat sorba szokta rakni de szokott jatszani is vele, szeret epeiteni,a nevere nem nagyon hallgat, puszit sem ad 1-2 alkalommal adott kb , baba nyelven beszel , amit mondani szokott: add ide,cici,anya , az apja hangjat megismeri olyankor mar szalad hozza de mas csaladtaghoz annyira nem sot a keresztanyjatol menekul,ha mas szol neki akkor ra sem nez inkabb jatszik vagy elmegy onnan,mas gyerekekkel nem mindig jon ki, de ha latja hogy jatszanak oda megy erdekli ot is de van amikor elvan a maga kis vilagaba.. hirtelen ennyit tudtam mondani a viselkedesrol.

aug. 21. 21:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%

Aki annyit nem tanult meg általánosban, hogy a lesz az egy sz, az ne nagyon diagnosztizálgassa más értelmi képességeut.



Nem, az autizmus nem ezt jelenti.

aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
És ebből szerinted mi utal autizmusra? Érintettek vagyunk, de én ebben semmit nem látok, ami rá utalna.
aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
31%
volt kitől örökölni, kiégett a szemem ettől
aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi alapján gondolod autinak? Semmi olyat nem írtál.
aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Eloszor ensem vettem eszre semmit a noverem furcsalta a viselkedeset hogy elvan a fiam a maga kis vilagaba nem kommunikal inkabb lehajti a fejet mosolyog,az ujjat szokta forgatni es kozbe nezi,nem nez senkire ram sem mindig de ha szolok neki a masik szobabol akkor viszont oda jon de ha egy szobaba vagyunk es szolok a neven akkor szologatni kell sokszor mire ram nez
aug. 21. 22:04
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki minden percben a gyerekkel van, még nem biztos, hogy foglalkozik is vele.
aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Foglalkozom vele tanitgatom de nem figyel ram mindig, mindent hangosan mondogatok neki hogy mi az jatszok is kozbe vele hogy erdekesebb legyen neki figyel de utana ott hagy.
aug. 21. 22:10
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a gyerek még csak nemrég múlt el másfél éves.

Mit vársz tőle?

Szavaljon?

aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam majd màrciusban lesz 2 éves, tehàt nem sokkal fiatalabb a te gyerekednél.

Nem èrtem mi a probléma őszintén. Leirtál egy tipikus 1,5 év körüli gyereket.

aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

A problemam az hogy nem figyel ram se nagyon de masokra apszolut nem,egesznap jon megy jatek kozben ha szolok neki mintha ittsem lenne

A mese is nagyon lekoti ha meset nez bomba robbanhat az sem erdekli es elkezdtem aggodni el akarom vinni orvoshoz mindenkepp csak tapasztalatokra,beszelgetesre vagytam akinek hasonlo a gyermeke,nem tudom hogy figyelem zavar vagy valami mas..

aug. 21. 22:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!