Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég fura kérdés lesz 🫣...

Elég fura kérdés lesz 🫣 bocsi A kisfiam fütyije jóval kisebb a korabeli gyerekek fütyijétől Ez baj?

Figyelt kérdés

KB 2-3 kisgyereknek láttam a fütyijét, és az én kisfiamnak kB alig nőt mióta Meg született.

3,5 éves.



aug. 19. 08:59
1 2
 11/16 babyboom567 ***** válasza:
68%
Illetve akkor sem kell kétségbe esni,ha mikropénisze van.Volt egy ilyen barátom nagyon régen,semmi hátránya nincs szexben sem(nyilván nem olyan csajoknál lesz befutó akik a négerekre vagy lovakra buknak).Azóta már felesége és gyerekei is vannak.
aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell negerekre bukni ahhoz, hogy szeress orális szexet adni. Szenvedéllyel. Azt nem lehet egy bizonyos méret alatt.. És nekem ne mond, hogy érezted mikor benned volt. Bár legalább anal barát méret.
aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem lehet egy bizonyos méret alatt."

Nem értem. Felső korlat van, nem alsó.

aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinuleg kis peniszű lesz. Hogy baj-e? Neki valoszinű baj lesz.
aug. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsiben dolgozok. Nagyon eltérő kinek mekkora. 1-2 gyereknek az átlagnál tényleg kisebb, de felnőtt férfiak között is változó. Védőnő szívesen megnyugtat, hogy valószínűleg nincs baj, egyszerűen ilyen mérettel rendelkezik.
aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Na meg kitudja miből lessz a cserebogár.

Felnőtt korára lehet, hogy ő lessz a lányok kedvence, mert 20+-os mérete lessz.

aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!