Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tart tőlem, nem hallgat...

Nem tart tőlem, nem hallgat rám a 3 éves fiam Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmibe nem hallgat rám ha nevelni akarom, ha nem engedek meg neki valamit.

Inkább le áll hisztizni, rúgdossa a falat, kaput, ajtót éppen ami ott van, belém is belém rúg, rám csap.

Hogy kell ezt jól kezelni?

Próbáltam már mindenhogyan de semmi nem hatásos, csak akk ha minden úgy van ahogy ő azt akarja.

Egyébként nagyon okos, mindent tud, mindenről lehet vele beszélgetni, sokat vagyok vele, szeretgetem egész nap, játszok vele rengeteget.



aug. 6. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

Rossz látni, hogy mennyire fogalmatlanok és eszköztelenek a szülők.


Közben meg azt se tudják mit tanítanak a gyerekeiknek…

[link]

aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Én, amikor elborul az agya, valami baromságon, és nekiáll dühöngeni, akkor hagyom, hogy kitombolja magát, csak keretek között. Van párnája, meg földhöz vágható dolgai, amiket szét is lehet csapni meg taposni. Sőt kiabálhat is, csak nem akárhol, de felőlem sikíthat egyet, ha attól megnyugszik. A lényeg, hogy a felgyülemlet feszültséget ki tudja adni magából, de nem ön vagy közveszélyes módon és nem olyan dolgok rongálásával, ami nem erre való. Nálunk ez bevált. Ha sírni vagy dühöngeni akar, hát hajrá, attól még nem lesz minden úgy, ahogy ő akarja. Igyekszem nem korlátozni feleslegesen, és sokat mozog kint, de amire én azt mondom, hogy nem, az nem. És volt már, hogy a vergődő gyereket cipeltem haza a vállamon, miközben mindenki minket nézett, én meg azon gondolkodtam, hogy biztos azt hiszik emberrabló vagyok, közben csak nem engedtem, hogy megtöltse a kulacsát pocsolyavízzel.
aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!