Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesómék televannak leanderrel...

Tesómék televannak leanderrel kisgyerek mellett. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túlaggódom, de elvileg minden része mérgező.

aug. 6. 09:37
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Pont az ilyen felfogású szülők miatt van teli a sürgősségi a gyerekosztályon…

“Ugyanmibajlehetne?” :D

aug. 6. 14:05
 42/52 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:05 "Pont az ilyen felfogású szülők miatt van teli a sürgősségi a gyerekosztályon…2

Honnét tudod te szerencsétlen? Születésed óta nem jártál gyerekosztályon!

aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem jártam születésem óta gyerekosztályon kedves utolsó?
aug. 6. 14:15
 44/52 A kérdező kommentje:
Ha pontos akarok lenni, születésemkor sem a gyerekosztályon voltam, hanem a szülészeten. Szívesen. ☺️
aug. 6. 14:16
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az "ugyanmibajlehetne" meg az között, hogy túlaggodsz mindent van még egy pár fokozat. Te csak halottál / olvastál valamit a leanderről és azon lovagolsz. Van másik ezer veszélyesebb dolog egy háztartás környezetében. Csak épp azokról nem is tudsz / nem gondolsz bele. Kérdezted az emberek véleményét, hogy aztán beleállj mindenkibe mert te csak már tudod. Rendben te dolgod hogy nem fogadod el, akkor éld le stresszesen az életedet. Az itt válaszolók gyerekei a te beszűkült látóköröddel szemben, hogy minden gyerek meghal mert leander van odabennt köszönik szépen és jól vannak! :)
aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb gyerek hamarabb esik le a teraszlépcsőn mint megegye a növényeket.

Emellett a tesód háza tele van késekkel, villákkal, ollókkal, üvegpoharakkal.

Hidd el, hogy az a gyerek hamarabb vágja el az ujját egy törött pohárral, vagy üti be a fejét az asztal sarkába mint megmérgezze egy leander.

aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyerekkorombam rengeteg leander volt a teraszon, udvaron. Soha nem ettünk belőle, pedig nem is tudtam, hogy mérgező. Mondjuk más növényeket se kóstolgattam. De rózsabokrot sem ölelgettem, kaktuszt sem fogdoztam.
aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
58%
nyomika, értjük hogy szr az élet, de ezért ne az ép testvéred életét baszogasd, hanem menj el esetleg pszichiátriára, hátha lehet még belőled is ép embert faragni.
aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Leander mérgezéses gyerek ritkán van, mert a kicsiket figyelik, a nagyobb meg nem eszi meg, de azt tudtad, hogy a nyári, kórházi ellátást, sokszor műtétet igénylő balesetek közt gyakori a trambulinban rosszul érkezés (meglepően sok törést okoz trambulin), az ugrálóvár, biciklis baleset stb? A növényeket egy éppeszű szülő sem engedi "lelegelni", szájba venni (totyogót meg egy pillanatra sem hagy egyedül), de a trambulinba simán beengedik az ovisokat és nagyobbakat 🤷🏼‍♀️. Ahogy a kezüket is csuklónál fogják, ha "megrántja" a kezét, mert megindul vagy épp esik akkor (alkati okokból) ficamodik. Veszélyesebbek ezek, mint a leander. Amelyik nem érti még, hogy "ne vedd a szádba" az korából adódóan olyan pici, hogy nem lehet egyedül hagyni egy pillanatot sem. Nagyobbnak meg eszébe sem jut, mert tudja, hogy nem tépheti, nem veheti a szájába. Játék közben ezerszer több baleset történik, mint véletlen mérgezés
aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
87%
A növények 80 %-a mérgező. Borostyán, lila akác, gyöngyvirág, szarkaláb, könnyező pálma stb. Még a krumli is. Mármint a növényi része. Ha mindet kiirtanánk üresek lennének a kertek. Szerintem egy gyerek egy pillanatra sem hagyható felügyelet nélkül, amíg nem érte el azt a kort, hogy felfogta, mihez nyúlhat hozzá, mit tehet a szájába. De hamar eljutnak idáig. Talán akkor nehezebb, ha veteményes is van, mert akkor valamiből szabad enni a kertben és valamiből nem. De ezt is meg lehet nekik tanítani.
aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!