Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereketek miket tud...

4 éves gyereketek miket tud rajzolni?

Figyelt kérdés

aug. 4. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szinte semmi felismerhetőt. Valami maciszerűt tud.
aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém ma rajzolta le az egész családot, szivárvánnyal virágokkal. DE ő bőven az átlag feletti kézügyességgel rendelkezik. Nővérem kislánya 4 évesen kezdetleges embert rajzolt kb mintha a Minecraft szereplője lenne
aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Hát felismerhető embert, virágot, autót, tengeralattjárót, házat, csigát meg még egyéb dolgokat.

Most nyáron kezdett el rajongani a rajzolásért. Ma éppen egy csomó virág mintás fazekat és tányért rajzolt le :D

aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Házat, fagyit, csigabigát, cicát, virágot, pókot, katicát, sünt, napocskat, felhőt. Szóval ilyen egyszerűbbeket. A rajzai felismerhetőek, jó a finommotorikája.
aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 babyboom567 ***** válasza:
82%
Még 6 évesen is csak firkált , de az én gyerekem sni-s.Tavaly nyáron kezdett pálcikaembert rajzolni(kizárólag tollal vagy fekete ceruzával),meg autót.Most 7,5 éves,magához képest nagyon jókat rajzol, kb most van egy átlag 4-5 éves szintjén a rajza.Rengeteg mindent megjelenít rajzba, ahogy pl takarítok, vasalok, virágot locsolok,stb.Meg hogy az anyuka ringatja a babát,és már színesen rajzol,néha háttér is van pl napocska ,szivárvány, ilyesmi.És csak egyszer kell megmutatni,mit "hogy" kell rajzolni,utána tudja.pl repülő madarak,fa.Mondjuk egész nap rajzol én ennek szívből örülök ám.Szóval ha a 4 évesed semmit sem rajzol, akkor sincs semmi gáz.
aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kört tud, ha megerőlteti magát. Amúgy csak firkál. Sajnos nagyon nem érdekli a rajzolás.

Másik gyerekem ebben a korban már próbálkozott, házikót, szívet, dínókat, autókat tudott, és festeni is ügyesen tudott.

aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lányom egész nap rajzol és fest szinte, így nagyon sokmindent(4 éves) és minden felismerhető. Emberi formákat szebben rajzol mint én.
aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

9 evesem kb. labdat 😂

Teljesen felesleges hasonlítgatni, van akinek jó a kézügyessége , valakinek nem, ennyi.

Nekem pl. nagyon jó , én rajz szakra jartam gimnáziumba, hat nem örökölte.


Ugyanúgy felesleges gyerekekről kérdezni mint , hogy én se kérdezem hogy neked milyen a rajz tehetseged, ez nem korfuggo.

aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 30-án lesz 4 éves.

Szabályos kört és szivecskét, embert minden testrészével, polipot, pókot, fát, virágot.

Ezeket más emberek számára is felismerhetően.

Hírtelen ennyi jutott eszembe

aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
4 évesen már felismerhető dolgokat kell tudni rajzolnia.
aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!