Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesómék televannak leanderrel...

Tesómék televannak leanderrel kisgyerek mellett. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túlaggódom, de elvileg minden része mérgező.

aug. 6. 09:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem esznek minden nap belőle, akkor nem lesz semmi. Meg kell nekik tanítani, hogy nem szabad hozzányúlni. Az én szüleimnél is van, se az én gyerekeim, se a tesóim gyerekei hozzá se nyúlnak.
aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%
Spanyolországban az egész utca tele van vele.
aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
A picike mindent a szájába vesz
aug. 6. 09:47
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanítani a gyereknek, hogy ne egyen/rágjon meg mindent. Ha ez megy, akkor semmi gond. Nálunk 3 gyerek mellett (autink is van) van a kertben leander, tiszafa, gyöngyvirág... Soha semmit nem ettek meg, ami nem volt ehető.

Nyilván más a helyzet, ha a gyerekkel valamiért ezt nem lehet megértetni, megtanítani és hajlamos rágcsalni a növényeket, de alapból nem kell semmit kiátkozni, csak mert gyerek van!

aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
A nagyobbik meg nyúlkált hozzá, ahogy láttam szóval nem tudom mennyire lett nekik megmutatva
aug. 6. 09:48
 6/52 A kérdező kommentje:

4-es. Elvileg megtanítod a gyereknek azt is, hogy ne szaladjon ki az útra mégis van hogy kiszalad, ez szerintem hülyeség

Attól is függ mennyi idős az a gyerek

aug. 6. 09:49
 7/52 anonim ***** válasza:
84%

4 vagyok.

Azért van ott a szülő, hogy megtanítsa és korlatokat szabjon. A fiam is kirohant volna a forgalomba, mert autómániás. Ezt felismerve volt neki gyerekhámja, így, ha kitépte magát a kezemből még volt egy védelmi vonal.

Amúgy a tesódat kérdezd erről. Vélhetően ő jobban ismeri a saját gyerekeit és tudja, mit tanít nekik és mit nem.

aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy hozzányúl semmit se csinál, érintésre, bőrre kerülve nem mérgező, csak ha megeszi. Nyilván figyelni kell, meg megtanítani, hogy ne vegye a szájába. Millió meg egy olyan dolog van egy háztartásban és egy kertben, ami veszélyes lehet vagy mérgező.
aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Szülőként gondolom tudod Te is, hogy ez nem ilyen könnyen működik, ahogy leírod…
aug. 6. 10:01
 10/52 A kérdező kommentje:
8-as. Érintésre is mérgező
aug. 6. 10:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!