Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesómék televannak leanderrel...

Tesómék televannak leanderrel kisgyerek mellett. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túlaggódom, de elvileg minden része mérgező.

aug. 6. 09:37
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
86%
ma 10:25 Kezdesz átváltani bunkóvá. Nagyjából tízen helyes, normális választ írtak, egyiket sem fogadod el. Írd le mit írjak ide amit szeretnél, és én a te kedvedért bemásolom akármekkora butaság is. Akkor lenyugszol végre?
aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Felnőttekre nem veszélyes, gondolom nem totyogó akart öngyi lenni…

Mindegy, úgy néz ki ha valami jól néz ki és nekünk tetszik, az előrébb kell hogy legyen, akkor is ha mérgező és a gyerek benyelheti… nembaj, ha egész nap fosik a gyerek,de legalább szép a terasz!

aug. 6. 10:38
 23/52 anonim ***** válasza:
90%

Tudtad hogy sokkal többen halnak bele méhcsípésbe/darázscsípésbe? Vagy épp kutyatámadásba? Vagy hogy rosszul esnek el biciklivel? Vagy rosszul esnek el játék közben? Mint abba hogy leandert esznek? Egyébként a szobanövények nagy része tud egy kisgyereknél mérgezést okozni mégsem foglalkozol vele csak a leander "híres"...


Szóval tiltsátok ki az utcábol a rovarokat, sok veszélyes és mérgező van, ráadásul azt még csak megenni sem kell, csíp az magától.


Az ágyból se nagyon másszon ki mert eleshet.. Biciklizni főleg ne bringázzon mert hát elesik meg vannak autók. stb

aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
88%

#22 De egyébként felnőttekre is pont annyira veszélyes..

Nem arrol van szó hogy előtérbe helyezi bárki is hogy szebb legyen a ház..

Arrol van szó, hogy azt nem érted meg hogy rengeteg más dolog is van és lehetetlen és nem is kell, mindent eltüntetni a környezetéből. Csak te most a leandered lovagolsz, mert olvastad / hallottad valahol.. Nem ezen az egyen múlik. Nem a te gyereked, ha neked lesz szíved joga kipakolni mindent.. a leandert is.

aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
89%
Jól van, szerintem nyugodj meg. Kicsit túltolod.
aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
79%

de neked amúgy mit közöd van a VALAKI MÁS gyerekéhez, a VALAKI MÁS szobanövényéhez, meg a VALAKI MÁS gyerekneveléséhez? semmi. most mit vársz, kezdjük el kórusban szidni a testvéred, mert az értelmes emberi lény, és nem ilyen autista, hisztis kis senki, mint te vagy. lenne saját életed, nem másokén vekengenél. ha az én testvérem lenne ilyen értelmetlen nyomorék, biztos a házam közelébe se jönne, a gyerekemről se tudna... inkább légy neki hálás, hogy megtűr a közelében.

amúgy tudom hogy ez neked értelmi sérültként túl nehéz koncepció, de az ép gyerekek többsége megérti a szabályokat és betartja őket. ennyi erővel kössék ki az áramot is a házból, az is nagyon veszélyes. tudod az egészséges embereket nem gumiszobába zárja esténként az ápolónő.

aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire ne told már túl basszus :D Az én gyerekem is megtépkedte a leandert egy étterem előtt, le is nyúlt belőle egy levelet, már csak azt láttam, hogy köpi ki a levél és a virág cafatjait. 11 hónapos volt akkor, semmi baja nem lett. Nem hányt, nem fosott, nem változott gyíkemberré.


Nyílván megijedtem, nyílván hívtuk az ügyeletet, de nem kellett semmiféle külső beavatkozás, s természetesen onnantól mégjobban figyeltünk arra, hogy ha megragadott valami növényt akkor alaposan átneztük a kezét, a babakocsit.


Azóta tudja, hogy melyik bokorról szabad bogyót enni és melyikről nem.


S nem, nem írtattam ki anyósomnál a leandereket, pedig az erkélyén neki is van vagy 6 cserép, és anyukámnál sem vágtuk ki a tiszafát.

aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
89%
Képzeld, nálunk a domestos is elől van, a mosószer is és soha egyiknek sem jutott eszébe hozzányúlni. Megtanítottuk, hogy mi az, mire való és hogy veszélyes.
aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezel ha te már úgyis eldöntötted és nem fogadod meg aztán a választ?
aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
A mediterrán országokban sorra halnak a gyerekek (jah nem)
aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!