Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tesómék televannak leanderrel...

Tesómék televannak leanderrel kisgyerek mellett. Jó ez így?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy túlaggódom, de elvileg minden része mérgező.

aug. 6. 09:37
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%
Ha lesz gyereked költözzetek steril szobába bakker 🤣🤣🤣 de úgy 5-6 évre hogy mindent megértsen 🙈
aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon utálatos vagy, biztos irigy vagy a tesódra, azért lovagolsz ezen.
aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
93%
Most átgondoltam újból! Lehet, hogy te nem is a gyerekekért aggódsz, hanem a tesód leandereit szeretnéd megkapni? Szerintem inkább kérj hajtást tőle! Egész gyorsan gyökereznek, max 3 év és virágozni fognak!
aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣 asszondják irigy vagyok leanderekre, hát ez beszarád
aug. 6. 12:57
 35/52 anonim ***** válasza:
82%
Mondtunk itt már neked mást is! És ha azt is tudnád amit nem írhatunk le csak gondolunk??? No az lenne neked a "beszarád!"
aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
😂😂
aug. 6. 13:01
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, hogy egy rakás szobanövény is mérgező.

Lehet a te otthonodban is vannak olyan növények. Akkor te is ki kell dobd/el kell ajándékozd a virágaidat, ha tesód gyerekei átmennek hozzátok?

A lányom 2 évesen csak úgy ment oda növényhez (bokrok, leander, rózsa, paradicsom) és akkor szedett le gyümölcsöt, bogyókat, virágot ha rábólintottam.

Mondjuk ő egy óvatlan pillanatban rányúlt egy rózsára így lehet ezért nem mert minden növényt meggyepálni.

aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Rendben, tehát nem kell tartani tőle ha megtanítod a gyereked, hogy ne nyúljon hozzá és egyébként is ezermás mérgező dolog van, miért kellene pont ezt kihagyni az életünkből. Meg amúgy minek félted annyira a gyereket.


A saját véleményem az, hogy olyan helyen lehetne leandert és más szuper mérgező növényt tartani, ahol kevesebb eséllyel éri el a gyerek.

Szerintem sokatmondó az is, hogy mivel nem bízhatsz 100%-ban főleg egy totyogóban, ha nem figyelsz, csinálhat olyat, amit te megtanítottál neki, hogy nem szabad. Ez a szerencsén is múlik. Nekem azt ne mondja senki, hogy nem.

Persze tőlem édesmindegy, hogy kint vagy-e a gyerekkel és 3 percenként odapillantgatsz közben, hogy játszik-e azzal leandererdővel amit kiállítottál a teraszra vagy sem, én szeretek biztosra menni…

Jöhettek nekem a szentszöveggel, hogy jajazéngyerekem már 1 évesen is megkérdezte, hogy ehhez hozzányúlhatok-e mert olyan szuperszülő vagyok, hogy mindent megtanítottam neki.

Csak nehogy aztán csináljon olyat, amirőo te azt hiszed, hogy nem csinálna :D

aug. 6. 13:48
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Mit kötekedsz, kérdező? Tesódék otthona, tesódék gyerekei, nyilván figyelnek arra, hogy ne legyen gond. Te foglalkozz a saját életeddel.
aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nem már!Mikor én kicsi voltam nagyanyámnál leander,tiszafa meg ki tudja mik voltak még mindenhol.Semmi bajom se lett soha,nem ettem bokrokat,fákat.Gondolom akkor semmi vegyszer sincs senkinél otthon.Igen,tudom el kell zárni,a gyerekek meg megtalálnak mindent.Oda kell rájuk figyelni,és elmondani mit miért nem szabad.Nálunk pl a fürdőszobaszekrényben van minden vegyszer,soha nem volt szó szerint lezárva,de oda egyedül gyerek nem mehetett be.Ennyi.Nyilván,ha pont lépések a lépcsőn,és pont kitöröm a nyakam, akkor ki tudott volna onnan venni bármit,sőt a konyhai fiókból is kivette volna akkor a nagykést,vagy bármit.Hagyjuk már ezeket a hülyeségeket.Amúgy sincs hozzá semmi közöd,nem a te otthonod,és nem a te gyerekeid.
aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!