Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos nem tud még pohárbó...

16 hónapos nem tud még pohárból inni, de 3 hónap múlva bölcsibe megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 hónapos a kislányom és még nem tud egyedül pohárból inni. Tudom az én hibám, hogy későn kezdtük el gyakorolni, de nem is megy neki jól sajnos.

A probléma az, hogy nagyon szeret vizet inni, igényli napközben rendszeresen, viszont a bölcsiben csak kizárólag pohárból ihatnak majd és félek,hogy nem fog tudni így annyit inni, amennyi a szükséglete.

Szerintetek változhat ez még?

Evőeszköz használat sem igazán megy neki, nagyon próbálkozik, de mivel nem hagyja,hogy segítsek neki, nem igazán megy jól a technika, meg ugye 2 éves korig nem is olyan a csuklómozgásuk. És itt jön a másik probléma, hogy etetni csak nekem lehet, és le is kell foglalnom valamivel, különben kanalasat nem enne soha, viszont egyedül még nem megy neki.

Akkor kb éhezni fog a bölcsiben vagy mi lesz így vele?

Nagyon aggódom, pedig mindenki azt mondja, hogy ne tegyem.


2023. okt. 13. 13:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagyd próbálkozni, meg fogja tanulni.
2023. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!