Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek értenie kell a...

2 évesnek értenie kell a felnőtt érzelmeit ?

Figyelt kérdés
Ma nagyon kivoltam és elsírtam magam, de a fiamat nem érdekelte. Mondtam neki anya szomorú, mert ... Kértem jöjjön oda és vígasztaljon meg. Mintha észre sem vett volna. Mikor alakul ki az empátia? Szoktam neki mondani, ha pl mérges vagyok, vagy ha valami olyan van hogy boldog vagyok, de látszólag nem érti. Még nem beszél. Tudom van aki együttérző, és van aki később sem, de nálatok ez hogy alakult?
2022. dec. 10. 00:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
70%

#19


És elárulod, hol állítottam én olyat, amit számonkérsz rajtam? Javaslom, fuss neki még egyszer a kommentem értelmezésének. 17 voltam.

2022. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!