Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kenhetem felnőtt naptejjel?

Kenhetem felnőtt naptejjel?

Figyelt kérdés

3 éves a kisfiam.

Nem kaptam a boltban kids naptejet csak “normál / felnőtt” krémet, 50 faktoros Nivea Sun naptej.

Kenhetem vele nyugodtan vagy van valami a gyerekek részére gyártottban is ami nekik szükséges lenne?

Volt már idén napon, jó bőre van plusz kalap és amennyire lehet árnyékolt a medence.


2022. jún. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
2022. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, leszáradni nem fog a karja tőle, és ha ma azzal kened, még mindig jobb, mintha leégne. Majd holnap meg elmentek, aztán vesztek neki valót is. Én is jártam így, egyetlen alkalomból nem lesz semmi baja.
2022. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan. Szerintem ugyanaz van benne. Kivéve a csecsemönek való fizikai fényvédöt, de egy 3 évesnél már nem kell olyan.
2022. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem létezik felnőtt és gyerek naptej. Csak szar és jó naptej. Felnőttből is van szar és gyerekből is. Az összetevő a lényeg. A nivea egyébként kuka. Senkire nem kenném.
2022. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!