Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy évszakra (pl. őszre) 1...

Egy évszakra (pl. őszre) 1 pár cipőt vesztek egy 1 - 1,5 év körüli gyerkőcnek v. többet is? Olcsóbbat v. drágábbat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet ami strapabiró - elefanten-

egyet ami a mamánál van szobacipő.


nyárra egy játszóteres ez is mamánál van.


ennyi utóbbiak bobby shoes v. kinai.

2010. aug. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig első vok.


ebből a háromból kettő uniszex mert szeretnénk még babát ha kinőtte elteszem a dobozába.

van még lányos kiscipő is a nyáron hordta kisruhához.

2010. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1 "ünneplős", 1 itthoni. 2 mindenféleképpen kell, mert ha pl. elázik az egyik akkor legyen mit ráadni. Cipőn -ha lehet- nem spórolok, jó középkategóriásakat veszek. A nagyon olcsót nem szeretem, mert beleizzad a gyerek lába.
2010. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van neki egy nem olcsó szép félcipője,itthonra papucs,és gondolkozok hogy kell venni egy olcsobb strapa cipőt is,mert ha még párszor leviszem őt a játszótérre akkor az uj cipőnek lőttek,meg hát igen,mi van ha az egyik átázik,mert előszeretettel ugrik bele a pocsolyákba.
2010. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a tavaszt egy cipővel csináltam végig...soha többet! Kertesben lakunk, sokat voltunk kint, az orrát hamar lerúgta, égtem mint a rongy az utcán, ráadásul ha koszos és kimosod addig nem tudtok sehová menni amíg meg nem szárad.

Most vettem egy jó minőségűt amiben nagyon sokat van, hiszen ha sokat használja nem lehet gagyi a lábán. Vettem egy olcsóbbat de szépen ha elmegyünk. Ritkán jutunk el a faluból, keveset lesz használva, ez sem gagyi kínai, de nem kerül 9000-be mint a másik. Télre kap egy jó kis dei-texeset és egy hótaposót. Ja és őszre egy gumicsizmát még mindenképp, sokat pocsolyázunk.

2010. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Fiamnak van 2 utcai(1 félcipő,1magasszárú),3 játszós(ua.+1vászoncipő még a kora nyárias őszre,de nem erre,ami most van:-)),1 gumicsizmi.

Télre akarok venni neki 1 magasszárú bélésest,1 csizma szerűt(pl dei-tex),1 hótaposót.

Nem használjuk agyon a cipőket,de lányomnál tapasztaltam,hogy ennyire szükség van.Sőt még a sportcipőt nem is írtam.Nekem fontos az ára,ezért nem a legdrágábbakat veszem,az hogy kényelmes e vagy sem,azt pedig látom a gyereken.Igyekeztem mindig puha talpú könnyű cipőket venni nekik,én nem érzem ledegradálónak a kínai boltban vásárolt cipőket,10-ből 7 biztos onnan van.

2010. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A 2 utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy mennyi idősek a gyerkőcök?

Szerintem ez is számít.

Az én fiam még éppen hogy csak totyorog egyedül.

2010. aug. 31. 16:42
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!Utolsó válaszoló vagyok.Másfél éves most épp a fiam.

11 hónaposan indult el,1 évesen már szaladt:)

Nyáron is 2db szandit és 1db vászoncipőt használtunk felváltva,de itthon a kertben nagyon-nagyon sokszor csak mezítláb volt:)mert lehúzta magáról.Most meg nehezen szoktunk vissza a zoknira,cipőre:)

2010. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 3. 13:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja még annyit,hogy ha most még csak totyorog a fiacskád nem kell annyi db cipő természetesen,de tél végére,tavaszra már biztos szaladni fog-elesik-kopik a cipő,vagy bébitaxizik és úgy is kopik,mászik a betonon,bokáig belelép a sárba vagy vízbe,mert épp csak 1pillanatra fordultál el,hogy előhalászd a kapukulcsot és még sorolhatnám:)Szóval akkor majd jobban használódnak,addig nem vészes:)
2010. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!