Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Manfréd és Anton könyvek...

Manfréd és Anton könyvek vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 és fél éves iker kislányoknak lenne ballagási ajándékba a két könyv (kalandjai és világa), de mivel csak röpke 100 oldal, így gondolkozom, hogy mind a négyet megvenném (téli szünet és Afrika), mivel így az egyik könyves boltban jóval olcsóbb.


Már túl vannak a nem tudom hány ezer oldal Ruminin, imádták, legszívesebben újra elkezdték volna "olvasni", tehát igazi mesefalók.


Az édesanyjuk nagyon jókat olvasott a könyvekről, de megkérdezném a gyk anyukáit is, hogy nektek mennyire vált be, mennyire jó a fogalmazása, mennyire kötötte le a gyerekeket, tényleg olyan jó-e, mint írják. Ha valaki össze tudja hasonlítani a Ruminivel, akkor az is segítség lenne.


Jelenleg az a kérdés, hogy beruházzak-e egyből mind a négy könyvre, vagy inkább ne?


2021. máj. 22. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
9 éves fiam imádja, kiolvasta az egész sorozatot. Szerintem kicsit nagyobbaknak való, először csak egyet vennék belőle.
2021. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bátran ajánlom: Beck Andrea: A titoktündér

Óvónéniként meséltem a nagycsoportosaimnak, imádták. Ez is sorozat, nagyon ennek a korosztálynak való.

Antont még nem ismerem.

Amit még imádtak ekkora ovisaim: Csikai Gábor: Rézirozi

Ez is sorozat, hasonlít Lázár Ervin stílusához

2021. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ajándékba ez a könyv lett kérve, tehát az első két rész mindenképp meg lesz véve. A kérdés továbbra is az, hogy aki OLVASTA őket, azoknak mennyire tetszett, végig izgalmas és hozza-e a szintet, vagy az elsők után kifúj a dolog.


Mégegyszer tehát: "Jelenleg az a kérdés, hogy beruházzak-e egyből mind a négy könyvre, vagy inkább ne?"


Erre figyeljetek, ha válaszolni szeretnétek. A többi infó is jó, csak a kérdés szempontjából lényegtelen...

2021. máj. 22. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Szerintem válaszoltam, de akkor még egyértelműbben: Szerintem ne ruházz be, mert még nem nekik való. Ez már inkább azoknak való, akik tudnak olvasni, az ő korosztályuk kérdéseivel foglalkozik.
2021. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az ő korosztályuknak való, 8 éves fiamnak is sok egyszerre pedig ő tud és szeret olvasni
2021. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!