Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyetértetek ezzel az intézked...

Egyetértetek ezzel az intézkedéssel?

Figyelt kérdés

[link]



/Komolyan a mai világban mindenből lehet hir... jól tette egyébként hogy elcsattant a pofon.

Ez csak manapság számit rossznak régen még törvénytelenül lehetett és nem is volt neveletlen gyerek.


2010. aug. 11. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól tette. Én is azt gondoltam hogy bezzeg a mi időnkben... ezért minket is megpofoztak volna és ha mgtudják mit csináltunk otthon akkor még jól megvertek volna a tetejébe. Azért ilyen a mai fiatalság mert nemlehet őket fegyelmezni. Nincs körmös az iskolában se elfenekelés. Még a tanárt verik meg. Nincs már a tanároknak tekintélye vagy hogy mondjam.


47F

2010. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled!!!

Bár az igaz, hogy én más temperamentumú vagyok, és inkább lekiabáltam volna a fejüket.

Ha ennyi idősen még nem tanulták meg mit lehet és mit nem, akkor az teljes mértékben a szülők hibája, akik ez esetben megint a szoknyájuk mögé bújtatják a gyerekeket.

Az már más téma, hogy más gyerekét próbálta nevelni, de.......SZERINTEM megérdemelték ez esetben.

2010. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A módszerrel (mármint a pofonnal) nem értek egyet, viszont az sajnos szomorú, hogy ha már a szülő nem tudta megnevelni a kölykét, akkor másnak kell, és még ő jár pórul miatta, és a szülő van kiakadva. Amikor én voltam gyerek, a szüleim a föld alá süllyedtek volna, ha másnak kell rámszólnia. Ma meg már a szülők vannak kiakadva, ha valaki helyettük megfegyelmezi a gyereket.

Mondjuk én valószínűleg rendőrt hívtam volna, az majd átadta volna a két gyereket a szülőknek. Na persze manapság lehet, hogy a rendőr is kiröhögne, ha ilyesmivel "zavarom".

2010. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy tippem milyen etnikum volt a két gyerek.:(

De ettől függetlenül,bár abszolút nem vagyok a verés híve,sőt,de ebben az esetben megértem miért tette.Ez nem gyerekcsíny,egy normális gyerek ha netán ilyesmi miatt rászólnak,fülét-farkát behúzva eloldalog,nem visszabeszél.Pláne nem feljelentget.De azt hiszem normális gyerek nem bont kerítést.(Vajon miért?Hogy bejussanak?)

2010. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért pofont nem kellett volna lekeverni! Szóljon a szülőknek vagy bárkinek, de nem az ő dolga megnevelni a gyereket. Persze tudom, régen a tanárok is simán odacsaptak, most meg a diák veri a tanárt, egyik se jó. Én se örülnék, ha a gyerek azzal állítana haza, hogy lekevert neki a háziorvos egy hatalmas pofont!
2010. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tudod, a te gyereked valószínűleg nem fog ezzel hazaállítani,mert te NEVELED...akinek a gyereke meg így viselkedik annak nagy valószínűséggel rojtosra beszélheted a szádat,és a végén TE kapsz egy maflást...
2010. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!