Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyetértetek ezzel? Bővebben lent

Egyetértetek ezzel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma védőnőtől megkérdeztem hogy mit ajánl mit adjunk 1 éves szülinapjára a kislányunknak.Hozzátettem hogy inkább több aprót szeretnénk neki(az egész család)-mindenhol ő az első unoka,első dédunoka és nekünk első s talán egyetlen baba.Azért nem egy nagyot mert én látom hiszen én vagyok vele nap mint nap hogy amik vannak megunta vagy kinőtt belőle.Hiába csinálom azt hogy váltakozva veszek elő neki egy egy játékot.Erre ő azt mondta nem kell neki semmi hanem adjak neki kiselejtezett táskát flakont.Flakont adtam neki már de nem sokáig van el vele.Slágere jelenleg a toronyépítés formabedobás babák fürdőskönyvek gumiállatkák.Gondoltam kap egy tolós triciklit(dédi és mama adják közösen)homokozófelszerelést(akkor lesz kintre neki 2 játék)de bentre nem tudom eldönteni mi lenne neki jó(mármint több dolog)karácsonykor ugyanezt csináltuk hogy több aprót kapott és most idáig azokkal a játékokkal húztuk ki a telet.na meg hát mégis első szülinap
2010. febr. 22. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mi a kérdésed, vagy mi a gondod?

Én is annak a híve vagyok, hogy inkább több apró. A tricikli tuti jó dolog, lányom is azt kapott első szülinapjára, imádja azóta is. Kapott még medencét is, azt is imádta nyáron. Kapott napszemüveget, ahhoz én ragaszkodtam, de kizárólag Polaroidot, akármit nem adok a szemére!

Most husvétra fog kapni homokozót, biciklire babaülést, autóba az első ülés háttámlájára tehető játéktartót.

Bentre a szomszédnál láttam egy őrült jó dolgot, egy műbika, rá lehet ülni, hintázni rajta, körülötte meg puha, ha leesik nem üti meg magát. Nagyon állat!!

Amúgy millió apróság van, amit imádnak, van lányomnak hintaszéke, babakocsija babával, káddal, cumival, bilivel, van tili-tolija ( csattogós lepke volt régen, most már millió formában van) stb...

2010. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem,miért a védőnőt kérdezed,h mit kapjon a gyerek?!

Hisz ahogy írtad,te vagy vele egész nap,te látod h mire van szüksége:S

2010. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fisher Price játékok pl. Tanulókutyus vagy zenélő mesekönyv, tanulókulcs vagy sütifaló bödön, bèbitaxi vagy tricikli. Ezek tipikus egyéves szülinapi játékok. Nézz körbe a www.jateknet.hu oldalon, rengeteg játék van ,fogsz tudni választani.
2010. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a kérdés lényege nehogy védőnő mondatával egyetértetek azért mert van több elképzelésem de nem tudok eljutni a megoldásig már sokmindenkit kérdeztem többek között itt is a régi itteni kérdéseket is megnéztem de homokozó és triciklin kívül nem tudom bentre mit van szobahinta tanulókutya babák könyvek építőhordó formabedobó apró kacatok hangszerszett bébizongora
2010. febr. 22. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Felsoroltál egy csomót. Ez mind megvan? Vagy ezt mind megveheted még? Én irtam azFP-s játékokat, de mostmár én sem értem a kérdést...vagy ezek neked "gagyik és unalmasak", más ötlet kéne?
2010. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fotucsok ***** válasza:
szerintem nem több játék kellene, hanem, hogy veled játsszon velük. Sokszor egy húzogatós játék unalmas lehet egy idő után. Adj neki edényeket, fakanalat, hagy "főzzön" ő is. Fakanállal kalapál majd. Építsetek kis sátrat, vagy plédből kis alagutat, hagy mászkáljon benne ide-oda. Vagy adj neki színes tésztákat, meg bögréket, hagy öntögesse, meg válogassa.
2010. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy gyerek néha tovább elvan egy csomag 200 ft-os üveggolyóval,mint a 10 000-es játékokkal...de énis ajánlanáma a FP játékokat.aranyos szerintem még,egy ilyen kis minikonyha.
2010. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is triciklit kapott, nagyon szereti! Meg kismotort, a napokban tanult meg vele menni. Szerintem valami kinti játékot kérj, jön a tavasz meg a nyár, sok időt fogtok a szabadban tölteni. A homokozó készlet is jó, az ennyi idős gyerekek nagyon szeretnek homokozni. Vagy egy hinta bentre-kintre. Szerintem az is jó.
2010. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen amit felsoroltam az van meg szereti is és főzőkanál meg háztartásban összes fellelhető dolog már játéka régóta,a kérdés pontosan hogy szerintetek sem kell játék megkaptam a választ hogy de kell meg ötletet is azt köszi(fp tényleg jó)aki meg hogy velem játszon nagyrészben velem játszik délelőtt van hogy felfedz de délután csak a miénk sokmindent csinálunk együtt a játékon kívül is pogit sütünk stb köszi a válszokat azért bocs ha nem voltam érthető
2010. febr. 23. 12:51
 10/10 fotucsok ***** válasza:
szerintem sokszor azért nem voltál érthető, mert nem használsz írásjeleket, hanem az elejétől a végéig egy mondat az egész, és még egy vessző sincs :) Bocsi, de tényleg
2010. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!