Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok helyről hallottam már,...

Sok helyről hallottam már, hogy a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk, ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy semmi kilátása nincs a lányok nagy részének az osztályomban (1-2 lánynak csak).

A legtöbbnek az a lényeg nap mint nap, hogy jó legyen a hajuk, agyon sminkeljék magukat és persze minden nap megtudják nézni a ValóVilágot. Nem is az a legnagyobb baj, hogy nézik, hanem ahogy rajonganak a mondva csinált emberekért.

Média órán egy filmben 1-2 romantikus részen nevetnek.(pl: csók)

Mellesleg, amelyiknek volt barátja, az is hetente, jobb esetben havonta cserélgette.


2011. ápr. 15. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
ez 100% ban igaz
2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek vagytok?

amúgy igen ilyenek a lányok a legtöbbje, csak én közbe tanulok, utálom a ValóVilágot... de én is rengeteget foglalkozok a külsőmmel, volt barátom 2-3 és nem váltogatom hetente, csak ha egyszer szakítanak velem... és amúgy ez nem igaz(legalábbis ránk, hogy egy-egy romantikus résznél nevetünk... ezt inkább a fiúk csinálják, sőt szinte csak a szexről tudnak beszélni, folyamatosan célozgatnak is rá....amúgy meg az osztályomba is több fiú nézi a ValóVilágot.

2011. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
és amúgy az igaz, hogy a lányok előbb érnek. az osztályomban a fiúk mind éretlenek, és ténylag csak a szexen jár az eszük. azaz a 80%-uknak.
2011. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

igaz ez nálunk is így van

nem érnek hamarabb talán csak testileg

és a valóvilágot nálunk is rajonganak értük

miért? majd feleségül veszi őket az akiért rajong??:D

rajongani semmi értelme..

ez a jövő dolog nem igaz annyira

és vihognak mindenen ha szexről van szó is

az meg normális hogy törődnek magukkal én fiú vagyok mégis igényes:D

2011. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 :) :) :) ***** válasza:
44%
Én egyetértek ababn,hogy a lányok hamarabb érnek,legalábbis nállunk igy van,mert a fiuk nagyon gyerekesek(kormbeliek)
2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Abban szerintem semmi kivetnivaló nincs, ha egy lány igenis figyel a külsejére, ad magára, persze normál keretek között.

Az én tapasztalatom pedig az, hogy amikor filmet nézünk órán pl. a Rómeó és Júliát, a fiúk nevettek akkor, amikor Júlia szerelmet vallott Rómeónak stb. Az, hogy ki milyen gyakran cserélgetni a barátjait magánügy. Az miért nem érdekes téma, hogyha a fiúk hetente cserélgetik a barátnőiket?

Szóval irreális dolgot írtál. Vannak lányok, akik érettebbek a koruk beli fiúknál, de ez nem egy általános szabály, biztos vannak kivételek.

Szóval szerintem ne ítéld meg a lányokat, mert az sokkal gázabb, amikor a fiúk egyik percben a számítógépes játékokról beszélgetnek, a másik percben pedig már arról, hogy milyen régen d*gtak.

Innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni..

15/L

2011. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

8-os osztályosok vagyunk

Nálunk csak a lányok hozzák fel a szexuális témát és azon nevetnek, hogy milyen hülyeségeket tudnak mondani róla.

Jó az is biztos, hogy lányoknál és fiúknál is vannak kivételek, mivel nálunk is vannak gyerekesebb fiúk.

A párkapcsolat meg tényleg az ő magánügyük.

2011. ápr. 15. 21:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyénfüggő. Én is nyolcadikos vagyok, és van itt nagyon érett fiú, gyerekes fiú, érett lány és gyerekes lány is.
2011. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a testi érettségre vonatkozik. Sokan a szexre is érettnek érzik magukat a lányok, ha már szőrös a puncijuk és menstruálnak, de agyilag messze vannak még az érettségtől!
2011. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

> a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk, ti egyetértetek ezzel?

Fizikailag tényleg hamarabb "érnek", szellemileg nem.

2011. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!