Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok helyről hallottam már,...

Sok helyről hallottam már, hogy a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk, ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy semmi kilátása nincs a lányok nagy részének az osztályomban (1-2 lánynak csak).

A legtöbbnek az a lényeg nap mint nap, hogy jó legyen a hajuk, agyon sminkeljék magukat és persze minden nap megtudják nézni a ValóVilágot. Nem is az a legnagyobb baj, hogy nézik, hanem ahogy rajonganak a mondva csinált emberekért.

Média órán egy filmben 1-2 romantikus részen nevetnek.(pl: csók)

Mellesleg, amelyiknek volt barátja, az is hetente, jobb esetben havonta cserélgette.


2011. ápr. 15. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szellemi érettségről van szó, akkor az csak neveltetés kérdése. ez az annyira cinkesnek tartott gyerekesség mind nyugatról ered és a nyugati butító dolgokra inkább a lányok fogékonyabbak, de a fiúkban jobban megmarad. mellesleg ha már a gyerekességről van szó, had viselkedjen úgy, hisz csak gyerek...
2011. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
igen, előbb érnek.:D
2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, átlagban melyik nem érik meg előbb, én tudom magamról, hogy érettebb vagyok az átlagnál, van jövőképem, nem a népbutító műsorok nyújtanak értelmet az életemnek, életemben nem gyújtottam még rá, alkoholt is csak szilveszterkor ittam, ahol a szüleim is jelen voltak. Persze nem vagyok szent, de nem csak élek bele a világba, büszke vagyok rá, hogy képes vagyok gondolkodni. És ezt nem azért írtam le, hogy dicsekedjek, vagy hogy másokat ledegradáljak, mindenki magának számol el arról, hogy mennyire érett másokhoz képest.
2011. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tizennégy éves lány vagyok.
2011. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

sztem szellemileg is hamarabb érnek a lányok

vegyük pl az osztályomat: elég erős gimibe járunk, de a fiúk...képesek azon röhögni, hogy azt mondja a tanár, hogy DUGD BE a kábelt (interaktívtáblához)

ez nem a fiúk lenézése, meg ilyenek, de ez TÉNY, hogy a lányok hamarabb érnek

16L

2011. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ülj be egy nyolcadikos bioszra és figyeld meg h a lányok mernek kérdezni meg minden a fiúktól meg folyton csak a focit hallod.

Amugy nálunk is szinte minden csaj olyan h jaj a haja, elkenödött a sminkem?(aztán egy nap megjelennek smink nélkül és kb felismerhetetlenek és ugy néznek ki mint vmi 40 éves kiéget k*rva. alekosz ezt meg amazt mondta. Én valóvilágot csak kivételes alkalmakkor nézem. Egyáltalán nem sminkelem magam. Hajammal se sokat foglalkozok elég kezelhetetlenek a göndör fürtjeim, amiket én nagyon nem szeretek.

2011. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%

és mi van akkor ha valaki sminekli magát, és normálisan áll a haja? ne legyetek már ennyire gyerekesek

meg amugyis mindenki azt néz a tv-ben amit akar, ha vv-t akar valaki nézni, akkor egészségére, nem kell belekötni

egy lánynak igenis figyelnie kell a megjelenésére, nemhiába vagyunk mi lányok

2011. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%
Szerintem ez nem minden esetben igaz. Viszont kiváncsi lennék mit szolnának a fiúk, ha a lányok nem foglalkoznának ennyit a külsőjükkel. Mondjuk az igaz, hog egy vakolatot nem kell a fejükre tenni
2014. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!