Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömlakk 4 éves kislányra?

Körömlakk 4 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Kilakkoznátok neki, ha kérné?

Az én lánykám 4 éves, nagyon öntudatos kislány, szeret öltözködni. Megkért rá, hogy neki is lakkozzam ki a körmét, amikor a sajátomat is csináltam (nem piros :-) )

Én szoktam magam sminkelni, körmöt lakkozni, stb. szóval ő ezt látja.

Van világosrózsaszín meg átlátszó és szolidan csillámos lakkom, szerintetek nem nagy gáz, ha valamelyikre hagyom magam elcsábítani? Vagy hülyének nézik ilyennel szülőt és gyereket? Mi a tapasztalatok, véleményetek?


2010. aug. 10. 18:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

mi??

hogy jutottunk el a festett körömtől a választásig??:D

Régebben a szőke nőt titulálták butának, nem azt aki festette a körmét.:D

Szerintem is nyugodtan kifestheted a körmét:) Mondja meg kérem szépen valaki hogy mi benne a rossz?:) Mert szerintem semmi..

2010. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, valakinek a korlátolt férje állítólag ezért kurv@zza a nőket... :)
2010. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
nyilván burokban nött fel mindkettő:)
2010. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

08-12 16:16

Természetesen repedtsarkú ügyintéző, aki a szemétdombján kukorékol, remélem, hogy a sötét faludban nem te vagy az utolsó fórum, aki "engedélyt" adhat ki.Bármilyen ügyintézéshez -még magadban sem- lehet érv, hogy az ügyfél vagy a kicsi lánya lakkos körmű-e. Ha neked ez bármit is nyom a latban, akkor itt és most kiállítottad a szegénységi bizonyítványt magadról.Amiért ilyen egyáltalán eszedbe jutott, a tükörbe hogyan tudsz nézni?

Ilyen halálosan ostoba és előítéletes embert még alkalmazni is szégyen.

A lakkozásról a te véleményed a butaság miatt nem mérvadó.

Kedves férjed pedig méltó párod, a korai középkorból valami csoda folytán ittragadt. Nem hiszem, hogy túl jól érzi magát a XXI.században.

2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évesen elloptam anya körömlakkját, elbújtam és kifestettem magamnak.:D Szóval ha nagyon akarja akkor elég nehéz megakadályozni benne.:D
2010. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!