Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömlakk 4 éves kislányra?

Körömlakk 4 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Kilakkoznátok neki, ha kérné?

Az én lánykám 4 éves, nagyon öntudatos kislány, szeret öltözködni. Megkért rá, hogy neki is lakkozzam ki a körmét, amikor a sajátomat is csináltam (nem piros :-) )

Én szoktam magam sminkelni, körmöt lakkozni, stb. szóval ő ezt látja.

Van világosrózsaszín meg átlátszó és szolidan csillámos lakkom, szerintetek nem nagy gáz, ha valamelyikre hagyom magam elcsábítani? Vagy hülyének nézik ilyennel szülőt és gyereket? Mi a tapasztalatok, véleményetek?


2010. aug. 10. 18:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Lakkozd ki neki nyugodtan!
2010. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 Gabi66 ***** válasza:
100%
Szerintem a lakkozás győzött. Örülök h több korosztály is egy véleményen van. Jó lakkozást.
2010. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Az én lányom az apjától még borotvahabot is kér, és kap is egyetlen pöttyöt a kezére. :) Megszaglássza, örül neki, lemossuk.

Átlátszó körömlakkot is kisírta, az egyik nagyujjára kapott is.

És ő még csak 21 hónapos!!!

Tessék, most kövezzetek meg, k..va lesz a lányom, mert nem bírtam elhallgatni a nyivákolását, viszont annál jobban örültem az örömének! Olyan boldog volt, hogy kapott! Aztán lemostuk persze. Ugyan mi baja lenne ettől egy kislánynak?! Nem mondjátok komolyan, hogy ettől lesz ribanc!

Az itt a baj, hogy megint tele van az oldal Szuperanyuval! :/

Oviba, iskolába természetesen nem engedném, szabályok szerint élünk, ez lesz majd a későbbiekben az egyik, de még nem aktuális ez a téma nálunk.


Nyugodtan lakkozd ki! Nem ettől lesz ribi a lányod! Természetes dolog, hogy a gyerekek a szülőket utánozzák, és egy kis körömlakk nem nagy dolog! Mennyivel rosszabb lenne, ha egy üveg pálinkába akarna beleinni, mert azt látná otthon!

2010. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
2%

18.14-es-es miért érzek rosszallást a válaszodban? :-D (Szerinted én 14 évesen szexeltem, azért, mert 30X évesen lakkozom a körmöm, és meghatódom azon, hogy a kislányomnak mennyire tetszik???)


Az egyik férfinek/családapának ez tetszik, a férjem biztos lequrvázna a hátad mögött.

De sebaj, csinálj, amit akarsz. Ma a nőies nő a divat.

2010. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés abban hogy ha egy kislánynak legyen az 4 éves vagy 10,ki van lakkozva a körme.Nem ettől lesz plázacica,aki igy gondolja az nagyon buta,ezzel az erővel szoknyát se adjunk a lányunkra,se kopogós cipőt.

Sztem nagyon is aranyos ha ki van festve diszkréten vagy sem egy pici lánynak a körme:)A mamára akar hasonlitani és ez nagyon aranyos:)

2010. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
91%

20:06-os, igen sajnos nem mindenkiben teng túl nő létére a tesztoszteron.:D Ahol olvasom, nálatok inkább te vagy a férfi, nem a férjed. Van ilyen.... :D


Kérdezőnek: vannak kifejezetten gyerekeknek való körömlakkok, vízzel lemosható. Próbáljátok ki azt. :)

2010. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Alkalomszerűen biztos kilakkoznám, nincs benne semmi, ártatlan kis játék az egész.


Nem tudom egyik válaszoló miért ennyire féltékeny a nőiességre, de azért az elég nagy túlzás, hogy leqvázol valakit a körömfestés miatt. Sajnálom, ha elhagyott valaki egy nálad nőiesebbért, de azért nem kellene ilyen butaság alapján általánosítani...

2010. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

A lányom mazsorettezik, 4 éves, versenyre kisminkelik, kilakozzák, sőt csillámot fújnak a hajára. Imádja. Sőt, egyszer már én is kilakkoztam neki.

Ja és én nem sminkelek, nem lakkozok. Szóval nem az én tükörképem...

A lányok szeretnek csajosak lenni, nincs ezzel semmi baj. Nekem is kilakkozták kiskoromban és akkora plázacicca lettem, hogy, mint emlitettem, nem lakkozok, nem sminkelek...

Szóval ezeket a sztereotipiákat felejtsd el nyugodtan.

2010. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A vizzel lemoshatós körömlakk-ötletet külön hálával! :-)

2010. aug. 10. 21:53
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig az összes kommentet. Nekem is van egy 4 éves lányom. Én rövidre vágom a körmeimet, nem lakkozom, a hajam is rövid, szóval én inkább spotosan öltözködöm. DE! A lányom igazi nőci, most kérte, hogy ha már úgy is ki kell festeni a szobájában, akkor ne napsárga legyen, mint most, hanem rózsaszín. Édesanyámat kérte, hogy színtelen lakkal "csillogózza" ba a körmeit és rajzolás közben aszfaltkrétával "kisminkelte" magát.Komolyan aggódtam érte, hiszen itthon NEM EZT LÁTJA! Beszéltem egy gyermekpszichológussal, aki azt mondta, hagyjam, hogy ithon "kiélje" magát, ha akar tegyen 30 csattot a hájába, stb., ő ilyen személyiségtípus. Ha engedem, hogy gyerekkorában kiélje magát, jó eséllyel nem fog 15 évesen lila hajjal és 3 szemöldök piercinggel hazaállítani. Itthon ezt szabad, tudatosítsam, hogy ez JÁTÉK, aminek megvan a maga helye és ideje, hiszen ő még gyerek, aki nőcit játszik. Ennyi.
2010. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!