Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömlakk 4 éves kislányra?

Körömlakk 4 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Kilakkoznátok neki, ha kérné?

Az én lánykám 4 éves, nagyon öntudatos kislány, szeret öltözködni. Megkért rá, hogy neki is lakkozzam ki a körmét, amikor a sajátomat is csináltam (nem piros :-) )

Én szoktam magam sminkelni, körmöt lakkozni, stb. szóval ő ezt látja.

Van világosrózsaszín meg átlátszó és szolidan csillámos lakkom, szerintetek nem nagy gáz, ha valamelyikre hagyom magam elcsábítani? Vagy hülyének nézik ilyennel szülőt és gyereket? Mi a tapasztalatok, véleményetek?


2010. aug. 10. 18:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj a mai világban, hogy SAJNOS már a természetes szépség nem számít. Már kicsi lányokba is azt nevelik, hogy csak sminkkel, lakkozott körmökkel lehet szép! Ez pedig nagyon NEM JÓ!!!!
2010. aug. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Látom lányok, pontozgattatok rendesen :-D


Az lett a vége, hogy megkérdeztem a férjemet is mit szól hozzá, ő pedig nevetett és azt mondta, hogy nyugodtan lakkozzuk ki neki mondjuk a finoman csillogóssal, nyárra. Oviba úgyse így megyünk, de strandra miért ne. Azt is mindta, hogy ő kimondottan élvezi bennem, hogy teszek-veszek a fürdőszobában, kenceficézem, mert szerinte az olyan aranyosan nőies, mármint ez a tetszeni vágyás és iparkodás :-DDDDD (ja, és nem tartja ku.vásnak, szimplán nőiesnek)

Úgyhogy most már minden frontom megnyugodtam, a kislányunk is a csillámos körmeivel :-DDDD

Köszönöm mindenkinek a választ, én mindenkit felpontoztam, aki válaszolt :-)

2010. aug. 11. 08:11
 33/55 anonim ***** válasza:
72%

Ritkán, otthonra és szolíddal az egyik kis körmét.

Én nem az elk_rvulástól tartanék, inkább attól, hogy ez egy vegyszer, amire az ő kis testének nincs még szüksége.

De 1-1 alkalommal elmegy, mert kíváncsiak a gyerekek.

2010. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez játszásiból nem gond. Kiskoromban nekem is volt lakkom, ilyen gyerekeknek való, amit le lehet húzni a körömről. Vegyél neki ilyet, és akkor a lemosással sem lesz gond. Neki ez csak játék, mint ahogy a gyerekek azt is utánozzák, ahogy anya főz, porszívózik, vásárol, stb.
2010. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
4%

sztem borzalmas, ne haragudj. egy kislány kislány, nem nagy lány!!!

max a kisujján a körmét.

ha most hagyod neki, majd 10 évesen magas sarkúban meg mittomén mben akar járni....

2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolsó: és akkor mi van? :D Az én lányom a minap a piros magassarkúmban kopogott végig a lakáson és csak 20 hónapos. Atyaúúúúúúristen! :D
2010. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
4%

az hogy otthon miben kopog meg az utcán, az nem ugyanaz. képzeld én is felpróbáltam anyukám cuccait, otthon! de az övé majd az utcára akar kimenni úygy mint egy mini K! "kedves utolsó" voltam.

de mindenki úgy rontja el a gyerekét ahogy akarja!

2010. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
86%
hűű basszus..sok prűd szuperanyuka aki nagyon úgy tűnik hogy 30 évesen jött a világra és nem volt fiatal.
2010. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok se prűd se szuperanyuka. egyszerűen csak több ész szorult a fejembe, mint neked.
2010. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
88%
Fúúú, ezt vajon miből vontad le? Neked küldik az IQ tesztjeink eredményét is a válaszainkhoz mellékelve? Megleptél...
2010. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!