Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körömlakk 4 éves kislányra?

Körömlakk 4 éves kislányra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Kilakkoznátok neki, ha kérné?

Az én lánykám 4 éves, nagyon öntudatos kislány, szeret öltözködni. Megkért rá, hogy neki is lakkozzam ki a körmét, amikor a sajátomat is csináltam (nem piros :-) )

Én szoktam magam sminkelni, körmöt lakkozni, stb. szóval ő ezt látja.

Van világosrózsaszín meg átlátszó és szolidan csillámos lakkom, szerintetek nem nagy gáz, ha valamelyikre hagyom magam elcsábítani? Vagy hülyének nézik ilyennel szülőt és gyereket? Mi a tapasztalatok, véleményetek?


2010. aug. 10. 18:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
20%
Nem éppen okos dolog már 4 évesen ilyesmikre szoktatni. Mit csinálsz majd,ha 13 éves lesz? Esetleg nagyon ritkán az egyik körmét belakkozhatod,de az is felesleges.
2010. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%
szerintem szoliddal szabad egész nyugodtan, sokan csinálják :)
2010. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
36%

Az én lányom is próbálkozik, ő is 4 éves, de én határozottan megmondtam neki, hogy majd ha nagy lesz.

Én nem szeretném, hogy már kicsinek kis cicababa legyen, maradjon csak igazi gyerek. A száját néha kirúzsozhatja, szájfénnyel,, de az is csak szigorúan itthon. Szerintem most kell gátat szabni nekik, mert aztán már 12-13 évesen plázacicák lesznek. Éretelmes gyereknek meg lehet mondani, hogy mi való egy kislánynak és mi nem.

2010. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam :-O Ártatlan játéknak gondoltam a részéről, a nőcisége megnyílvánulását :-O Gondolod, hogy "elk.rvulhat" nagyobb korára ilyesmiktől?
2010. aug. 10. 18:10
 5/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nyugodtan kilakkozhatod neki! :D csillogósra, vagy valami világos színűre. Nekem is megcsinálta régen anyukám...annyi volt a feltétel, hogy ha oviba vagy iskolába kellett menni, lemosta...és nem "hisztizhettem" miatta...mert így egyeztünk meg :D :D
2010. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy kb 4 éves kislányt akinek néha kilakozza az anyja a körmét (színtelennel), szerintem nem gáz egyáltalán, legalább nem kezdi el rágni (remélhetőleg), mert akkor később nagyon ronda körmei lesznek...
2010. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Ja, oviba nem vinném így :-D Csak most, hogy nyár van, és velem van itthon.
2010. aug. 10. 18:11
 8/55 anonim ***** válasza:
83%
nekem anyukám mindig csak a kis ujjamon lakkozta ki a körmöt ha kértem - 6-7 évesen
2010. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
63%
13 évesen majd kilakkozhatja sötétebb színnel.....
2010. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
6%

A gyerek a szülő tükörképe.

Csak magadról állítasz ki bizonyítványt.

Viszont túlzottan hangsúlyozod nála a nemiséget, és túl korán, ez nem jó, viszont a tiltás ártana.

Egy biztos kelendő lesz a férfiaknál egy bizonyos kor után, mert ha már 4 évesen felnőtt dolgokat akar csinálni, akkor 14 évesen már esetleg szexelni is akar.

Te tudod, a te gyereked.

Én nem lakkozom a körmöm és nem is hosszú, mert nem szeretem, a lányom sem akarja lakkozni.

nézd meg az anyját vedd el a lányát -szöveg rátok aztán igaz lesz.

2010. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!