Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam ma hajnalban elesett,...

Kisfiam ma hajnalban elesett, be verte a homlokát a csempebe. Be hoztuk a sürgősségire , csináltak röntgen a fejéről. A diagnózis koponya zúzódás. Haza johetunk. Van egy kis dudor neki. Aggódjak? Nagyon felek. Az orvos azt mondta nem komoly ...

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Bocsánat, de annyira kitud akasztani mikor valaki az orvos helyett a gyk népére ad..

Voltatok orvosnál! Volt röntgen.. Gondolkozz!

2020. okt. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
A diagnózis fel lett állítva. Eleve lehet dudor sem lenne a fején, ha nem az autóba ültök be, hanem beborogatod neki. Nekem is múltkor lefejelte a 2 éves gyerekem a falat, jó nem izomból, hogy lerohanta a falat. Én már kis milliószor rászóltam, a párom meg rám, hogy hagyjam a gyereket, a baj meglett odadobtam páromnak a jégakkut, hogy borogassa a gyerek fejét. Meg azt is, hogy mivel b.sznak rám hallgatni, majd bemegy vele ő a kórházba.
2020. okt. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

A 3 évesem a szennyeskosárból borult ki a minap fejjel a zuhanyfal oldalának, csempének. Akkor toltunk egy bő fél órát az alvásidőn, hogy lássam hogy van. De mivel se eszméletvesztése nem volt, nem szédült vagy hányt, nem volt bódult vagy zavart így eszembe se volt bevinni.

Jól tetted hogy megnézetted ha ez megnyugtat, de felesleges volt röntgennek kitenni, ha nem hiszel az eredményeknek és nem nyugtatott meg.

2020. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyen 3-4 évesen beestem az ágy háta mögé. (Ilyen kanapé szerű ágyunk volt, s elég magasról esten). 2 "szarvam" is nőtt, egy kisebb meg egy nagyobb, de nem szenvedtem maradandó károsodást, szóval nyugi.
2020. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!