Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok szülő miért hagyja, hogy...

Sok szülő miért hagyja, hogy a gyereke állandóan kiabáljon, visítson?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a gyerekek játék közben hangosak, nem is ezzel van bajom, hanem amikor a gyerek 0-24-ben üvölt, sikít, csak kiabálva képes kommunikálni minden helyzetben. Ilyenkor miért nem szól rá a szülő?

2020. szept. 14. 22:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%
Mármint a 8. közbe írt valaki
2020. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem "hagyom". Rászólok - olaj a tűzre. Megbüntetem - plusz egy ok az ordításra. Magyarázhatom, hogy miért nincs rendben, nem hatja meg.

Hidd el, hogy qrvára elegem van belőle nekem is, mert én egy csendes és csendszerető típus vagyok. Ő meg hangos, harsány, pörgős, önfejű stb., túl sok... Agyrém, ilyen embert alapvetően egy napig nem tűrnék meg a közelemben.

2020. szept. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Azt vágod kérdező, hogy a gyerekeknek is mindnek más a természete akár a felnőtteknek? Tesód gyerekei olyanok ezek a gyerekek meg ilyenek.

Pl itt vagyok én mint felnőtt. Alapvetően harsány személyiség vagyok. A férjem szerint ha beszélek mindig kiabálok. Nekem fel sem tűnik. Hiába szól rám százszor.🤷

A gyerekek meg lehet makacsok is. Már csakazértis nyomják neki.

2020. szept. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Én örülök neki, amennyiben jókedvéből teszi olyan helyen, ahol szabad. Pl otthon, buliban, játszóházban, ott nehogy már gátat szabjak az élvezeti megnyilvánulásoknak, ameddig kárt nem tesznek semmiben. Meg az én gyerekem hangos típus, eleve a beszédhangja is hangosabb, pedig jó a hallása. Én csendes vagyok, sokan kérdeznek vissza mit is mondtam..felnőttek közt is van harsány meg csendes, gyerekek közt is.


Panel nyilván kevesebbet engedném kifejezni az örömét, többször vinném olyan helyre, ahol megteheti, de nem most korona idején..


Voltunk egyszer szülinapi zsúron, benyomtak zenét, discofényt 4 éveseknek, elszigetelt családi házban, hát a gyerekek fele sikítva kiabálva táncolt és örömködött a gyönyörűségtől, a házigazda apuka meg kifejtette mennyire nem szereti ezt a viselkedést, én meg mondtam, hogy én szeretem, innen lehet tudni, hogy igazán jól érzik magukat.


Csendes, visszahúzódó kislánya van(egyébként a csendesek szorongó, elnyomott típusok), ő is kiabált, hát nem rászólt a saját szülinapi buliján, hogy csendesebben örüljön?(a többiekre nem mert)


Nem lettünk jóban, biztosan utálnak, többet nem hívtak, de nem érdekel.


Örülj neki, hogy boldogok! Elnyomnád más örömét a sajátodért? Elnyomnád egy gyerek örömét egy felnőttéért?

2020. szept. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

OFF:

14: "Voltunk egyszer szülinapi zsúron, benyomtak zenét, discofényt 4 éveseknek, elszigetelt családi házban, hát a gyerekek fele sikítva kiabálva táncolt és örömködött a gyönyörűségtől, a házigazda apuka meg kifejtette mennyire nem szereti ezt a viselkedést ............. Csendes, visszahúzódó kislánya van ........., ő is kiabált, hát nem rászólt a saját szülinapi buliján, hogy csendesebben örüljön?"


Agyatlan idióta ez az apuka . Akkor minek kapcsolja be a zenét, meg a discofényeket? Egy gyermektelen ember is azonnal tudná, hogy kb. ezt fogja kiváltani a gyerekekből.

2020. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Apuka olyan, mint a kérdező, meg sok más ember. Lehet örülni, jól érezni magad, de csak módjával.
2020. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
42%
Mert neveletlen kölykök
2020. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
A hugod hasonló korú gyereke lehet, hogy szobanövény típus. De nem mindenki szobanövény!!
2020. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Sokan csak ellik a kolkeiket, nevelni egyik se tud! Csak a segély meg a telefont nyomkodni tudják
2020. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%

#19: bezzeg te aztán! Na mesélj hogy csinálod, várjuk a hasznos tanácsokat. Neked is van egy szobanövény típusu gyerek aztán a nevelésedre vagy büszke? Esetleg gyereked sincs?


Könnyű mondani, hogy neveletlen, azt a legkönnyebb. Annyian, annyi helyen szeretik ezt fennhangon leírni. Ítélkezni azt mindig könnyű. Hasznos tanácsot egy konkrét szituációban? Na azt az ilyenek nem szoktak!

2020. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!