Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sok szülő miért hagyja, hogy...

Sok szülő miért hagyja, hogy a gyereke állandóan kiabáljon, visítson?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a gyerekek játék közben hangosak, nem is ezzel van bajom, hanem amikor a gyerek 0-24-ben üvölt, sikít, csak kiabálva képes kommunikálni minden helyzetben. Ilyenkor miért nem szól rá a szülő?

2020. szept. 14. 22:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én 6 éve szólok rájuk folyamatosan, eddig még nem hozott átütő sikert. Az enyémek ikrek, állandóan túl akarják kiabálni egymást - de biztosan mindenki másnak is megvan a maga “mentsége”. Követem a kérdést, tippeket szívesen olvasnék, mert bár a gyermekteleneknek hihetetlen lehet, de engem mint az anyjukat is rendkívül zavar, megkockáztatom: jobban mint BÁRKI mást.
2020. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindig hagyják..

Csak nem használ

2020. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

0-24-ben egy gyerek sem üvölt vagy sikít. Kissé eltúlzod ezt kedves gyermektelen kérdező.

Képzeld ma az enyém is sokat sikítozott a trambulinban, mert őt ez szórakoztatta. Hiába szóltam rá. De olyan is van, hogy egész nap meg se nyikkan, csak épít vagy könyveket nézeget.

Mégis mit csináljak, tömjem be a száját?

2020. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Engem pl alapvetően egyáltalán nem zavar amikor a gyerekek "hangosak". Boltban, utcán nem jellemző, hogy valaha is csinálták volna. Otthon, ismerősöknél azok gyerekeivel, játszótéren, strandon észre sem veszem igazán.
2020. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: 3 kislány lakik a szomszédunkban, és valóban nem visítanak egész nap, mert oviba járnak, sőt, aludni is szoktak. Hétvégén viszont reggel 7-től este 9-ig halljuk őket a férjemmel, ahogy egymással, anyával-apával, a kutyával üvöltenek. Érdekes módon a húgom hasonló korú gyerekei nem viselkednek így. Szóval: miért vannak olyan szülők, akik nem szólnak rá a gyerekükre? :)
2020. szept. 14. 22:29
 6/23 A kérdező kommentje:
4. kommentelő: azzal nincs is bajom, ha a strandon, vagy barhol, akár otthon, játék közben hangoskodnak a gyerekek. Az a bajom, mikor EGYFOLYTÁBAN így kommunikálnak, és senki nem szól rájuk, hogy ne üvölts már kisfiam/kislányom. :)
2020. szept. 14. 22:30
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Lányom ha ébren van szinte megállás nélkül üvölt. De biztos vagyok benne, hogy az én hangomat is hallják a szomszédok. ;)
2020. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Jaj ez jó kérdés. Az én lányom is elfelejtkezik magáról néha, én mondogatni rászólok, de nem az ért mert valakit zavarna (nincs szomszéd halotavolsagon belül), de engem idegesít.


Szoktam neki mondani hogy ne üvölts már bakker, itt állok melletted... Vagy légyszíves vegyél vissza a hangerőből, mert szetmegy a fejem.


Néha meg órákig azt sem tudom mit csinál, olyan csendben van.


Alapvetően azzal nekem is bajom van, amit a kérdezo leirt, én sem értem, miért nem lehet az egész nap visító gyerekeket leallitani néha.

2020. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Még nem költöztek be a szomszédaim, csak időnként jönnek a házhoz. Az első pillanattól az utolsóig ordítanak. Állandóan verekednek, nyúzzák egymást. A szülők meg velük ordítanak. Persze más az amikor azt halljuk hogy jól érzik magukat, nevetnek de ezek nem. Ők verik magukat meg egymást a földhöz. Nem tudom, az anyjuk hogy képes elviselni ezt egész nap. Én tuti nem bírnám. Remélem hogy az én gyerekem nem ilyen lesz, mert akkor tuti megbolondulok 😃
2020. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Bocsi a helyesírási hibákért, mobilról nem mindig veszem észre. Előző voltam.
2020. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!