Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiaim 7 és 9 évesek, állandóan...

Fiaim 7 és 9 évesek, állandóan szekálják egymást?

Figyelt kérdés
Anyukák segítsetek! Nincs egy nyugodt percünk. Ha ketten vannak, azonnal vita van. A kisebbik békésebb, de néha direkt irritálja a nagyot a nagy meg durva. Állandó a civakodás, egyszer ezzel a problémával elmentem pszichológushoz is, aki azt mondta hogy ilyen egy egészséges testvéri kapcsolat. Hát nem tudom, az a hangsúly ahogy néha egymással beszélnek, az állandó civakodás rettenetesen kikészít. Az tartja bennem a lelket, hogy többször kiderült ha gáz van, megvédik egymást, vagy pl. ha egyik kap valamit, mindig kérik hogy a másiknak is vigyünk. Másoknál hogy működik ez?
2020. jan. 23. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem láttál még ilyen testvéri felállást a családban. Két fiú, kis korkülönbséggel. Lesznek még ott cifra dolgok. Így van ez rendjén. Ritka az, hogy az ilyenek jó testvérek lennének.
2020. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek is ekkora fiúk, és pont ez van nálunk is minden nap. Engem az nyugtat meg, hogy időnként tök jól eljátszanak egymással, a nagy olvas a kicsinek, vagy éppen ölelgetik egymást, mindent megosztanak egymással. Máskor meg megy a veszekedés, egymás szidása. Nem tudom, ez mennyire normális, de az ismerősi körömben is kb. minden testvérpár civakodik, még fiú-lány összeállításban is, egyedül ott van nyugalom, ahol jó nagy korkülönbség van a kettő között.
2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ev van köztem es ocsen között (lany vagyok). Mi is ezt csinaltuk évekig. Állandóan egymáson logtunk es mindig ez lett a vége. Kb kamaszkkorral ertek véget ezek a civakodasok akkor mar csak azon vesztünk ossze kinek kell épp segítenie anyunak. Jo testverek maradtunk imadtuk a masikat akkor is mikor épp verekedtunk ennyi idosen. Sok türelmet kivanok elhiszem hogy nehéz!
2020. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!