Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Állandóan leveszi kint a...

Állandóan leveszi kint a kesztyűt kislányom. Hogy bírjam rá hogy hagyja magán?

Figyelt kérdés
Ma is inkább bejöttünk 20 perc után mert jéghideg volt a keze.Mindent fogdos kint így gyorsan lehűl a keze de ahogy ráadom a kesztyűt,húzza is le.17 hónapos
2020. jan. 13. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Magyarázd el neki hogy kell a kesztyu mert negfazik es nemfog tudni jatszani hanem agyba kel fekudnie egesznap vagyvalami ilyennel "ijeszd meg" :D
2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan fontos az a kesztyű, legalábbis amíg nincs mínusz 10-15 vagy hidegebb. Nálunk se mindig van rajtuk, máskor meg ők igénylik (1,5 és 3 évesek).

Én se hordok :)

2020. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, néha mondd neki, hogy mire való a kesztyű, majd csak megérti. Annyira nem fontos amúgy, az én lányomnak is hideg a keze séta, játszótér után, nem fázik meg ettől.
2020. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

1-es, remek nevelési elv az ijesztgetés... (irónia)

Sehogy! Minek a kesztyű? Ha fázik, felveszi.

2020. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is sokszor nézegettem ,eddig nem volt olyan vészes úgyhogy hagytam de ma például tényleg jéghideg volt.
2020. jan. 13. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam októberben múlt kettő. Az istenért nem volt hajlandó kesztyűt húzni. Mondhattam bármit, mutathattam jó példát nem érdekelte. Aztán kb 2 hete az udvaron játék közben beleütött a hideg a kezébe. Na azóta nem megy le kesztyű nélkül.
2020. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!