Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom állandóan eszi a...

A kislányom állandóan eszi a fogkrémet! Tegnap egy fél tubust megevett! 5× nagyon folyósan ment a hasa ma, más panasz nem volt! A fogkrémtől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom én is hibás vagyok, nem gondoltam át, és engedtem,h szórakozzon a fogkrémmel, de 1× alkalom volt... Megtanultam már a leckét...
2013. aug. 22. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól van hasmenése, az tuti. Tedd el előle! Az én lányom már 9 éves, de még most is előszeretettel nyalogatja a fogkrémet... :D Dugd el!
2013. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok gyerek eszi a fogkrémet, vagy csak véletlnül lenyeli.Olvasd el a fogkrémeken az apró betűket is, mert szinte mindnél veszélyes, ha lenyelik.Használj gyógynövény alapú fogkrémet (stabilizált Aloe Vera, propolisz, zöldalga stb tartalommal).Ezt nyugodtan lenyelheti.
2013. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlen - a fogrém hashajtó hatású. Tedd föl a polcra... Az enyém is enné, ha hagynám, 4,5 évesen. Imádja. Férjem mesélte, meg egy kolléganőm is, hogy ők is rendszeresen ették a fogrémet gyerekkorukban. Számomra ez több mint fura.
2013. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az vált be hogy leálltunk az ízes - színes fogkrémekről, lett natur vagy enyhe menta, és nem is volt buli többet.

Ha csoki íze lenne, lehet még így 40+ éves fejjel én is megkóstolnám, tudat alatt biztosan arra ösztönözne :D

2015. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: milyen márkát használtok? Időközben hatéves a lányom, de még mindig figyelnem kell rá, hogy kiköpje... :) Előző.
2015. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!