Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allandoan kemeny es bogyos a...

Allandoan kemeny es bogyos a szeklete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ket eves gyermekemnek allandoan bogyos a szeklete es kemeny is.Csak vizet adok neki inni,de eroltetni kell nala,cicizik is.Gyumolcsot es zoldseget mindennap adok neki.Levest is eszik szinte mindennap.Kenyerbol :feheret,korpast szoktam adni.Tejtermeket mindennap kap.Valakinek valami otlet?
2020. jan. 9. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Zabkása?

Vagy joghurttal zab?

Nekem ez oldotta meg a hondom.

Mennyi folyadékot iszik?

2020. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bogyós kaki attól van ha keveset iszik.
2020. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kétévesem meg olyasmi állagot termel még mindig, mint amikor félig anyatejes, félig rendes kajás volt, pedig már egy éve nem szopizik. 🤷🏼‍♀️ Ő rengeteget iszik és falja a zöldséget, gyümölcsöt.
2020. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itasd sűrűn, játékosan,pl: itassátok meg a plüssöket, aztán ő is igyon. Olyan gyümölcsöt adj neki ami lágyítja a székletét:barack, szilva, aszalt szilva, bogyós gyümölcsök, körte, szőlő, citrusfélék. Az alma, babán nekünk megfogta a székletét a babának.
2020. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok


Nekem

Is anyatejes is még 1,5

Nekem pont az a bajom, hogy mimdig hígabb vagy kenődős a széklete

Pedig vizet max 3,5 dl-t iszik csak..

2020. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tejterméket felezd le. Kakaó, csoki, banán ne legyen.

Frissen facsart narancslé is jót tesz. Ha elfogadja gyümölcsként,az még jobb.

2020. jan. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!