Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves fiamat állandóan...

8 éves fiamat állandóan szekálják a kisebbségi osztálytársai mit mondjak neki mit csináljon?

Figyelt kérdés
Őt se kell félteni mert nagy a szája de 6 testvér jár csak az ő osztályukba eddig azt mondtam neki hogy szóljon a tanárnak de a tanár rászól és az szófogadó gyerek úgyan úgy cseszegeti a fiam. Van tapasztalatotok?
2009. febr. 5. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Te beszelj a tanarral, es az igazgatoval is akar.

Ha tudod, irasd mas suliba at!

2009. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
mi az hogy kisebsegi ?? egy ciganyt miert kell kisebseginek szolitani?? o nem ugyan olyan ember mint mondjuk a magyarok? azok nem kisebsegiek??hhmm??
2009. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez itt magyarország, magyarokkal, a cigányt kisebbségnek hívjuk, mivel csak idecsapódtak. Sajnos mostanság már valóban a paraszt (így hívnak minket, ezért bátran cigányozom) van kisebbségben, ezért tartunk ott, ahol tartunk!!!
2009. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezőnek: a másik suliba íratás nem megoldás szerintem, mert nem nagyon találsz már itt olyat, ahol nincs ilyen természetű gyerek. Azért hozzáteszem, magyarban is van ilyen. Magyarázatképpen peddig, a cigánynak is magyar az anyanyelve, attól még nem lesz magyar, csak az állampolgársága!

Előző voltam

2009. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Én biztosan magam jelezném a problémát a tanárnak vagy akár az igazgatónak, kérve őket arra, hogy diszkrétan kezeljék a kérdést, mert ha kiderül, hogy Te mószeroltad őket, akkor a fiadnak nagyobb kárt teszel. Sajnos nem tudjuk őket kezelni, de ilyenkor szerintem nagyon fontos, hogy a tanárok sokkal jobban figyeljenek, nehogy elfajuljanak a dolgok. Persze a tanárok sincsenek könnyű helyzetben, lassan már semmilyen módon sem merik fegyelmezni őket, mert mint a hiradásokból is látható, abból is baj van. És akárki akármit mond, igenis kezd eldurvulni a helyzet, amit nem lehet szó nélkül hagyni. És hiába hazudunk magunknak, hogy nincs kisebbségi bűnőzés, meg stb. a lelke mélyén mindenki tudja, hogy mi az igazság. A kisebbség is tudja. Szerintem azért is durvul a helyzet, mert már ezek a gyerekek is tisztában vannak azzal, hogy nem merünk fellépni az arroganciájukkal szemben. Mert ők már tettlegességnél tartanak, amikor mi még azon gondolkozunk, hogy hogyan fogalmazzuk meg finoman, nehogy megbántsuk őket, hogy azért ezt talán már nem kellene. Szerintem semmiképp se hagyd annyiban, de jól gondold végig, hogy mit hogyan teszel, nehogy esetleg magatokra haragítsd őket.
2009. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ilyen emberekkel kell majd hogy együtt járjon majd a fiam!!

Hát már előre félek!!

De az tuti hogy azt fogom tanítani hogy ne hagyja magát egy cigánnyal szemben sem!!

Bocsika ,nem vok rasszista de utálom őket egytől egyig!!!!

Tőlük csak tartani kell!!

üdv és elnézést ami a szívemen az a számon!!

2009. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Az elején valaki kérdezte hogy miért írtam kisebbséget hát akkor ezek szerint mi már kisebbségnek se nevezhetjük őket de ez most megint olyan hogy ha azt írtam volna cigány akkor az lett volna baj ha az hogy roma akkor az.....Ez olyan van sapkája nincs sapkája szerintem... szóval ők agyonverhetnek minket a gyerekeink szeme láttára megverhetik a tanárokat de mi annyit se mondjunk hogy kisebbség...Az utolsó íronak mondanám hogy az én fiam se hadja magát csak ha mondjuk összeveszik egy magyar gyerekkel meggyapálják egymást és elvan intézve de ha egy ....gyerekkel veszik össze az hozza a tesót a mutert a fatert ......és az én gyerekemből hírmag se marad. És volt már rá példa. A szemünk láttára kint voltunk a játszótéren és az én fiam 2 kisfiúval játszott ezen a csuszkálós zsínorón függő valamin sorba jöttek egymás után oda jött egy ....gyerek és ellőkte a fiamat hogy most ő jön és a gyerekem takarodjon onnnan a sok kisípolásba. Az én fiam szembe (mert) szállni a .....gyerek elment és 5 perc múlva ott volt öcsi hugi bratyó nővér oda ment a fiamhoz és azt mondta neki na k....g most ki jön? De az én gyerekem félve de akkor is azt mondta én a familia nem tett semmit mert a kistesó elfelejtette bejelenteni hogy mi is ott vagyunk de mi lett volna ha nem vagyunk........... Ez ma Magyarország ami a Magyaroké!!????????????????????????
2009. febr. 8. 09:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 7 éves,őt is cseszegette egy kis cigány az osztályba de az én gyerekem úgy elverte a kis köcsögöt mint a lovat,persze a tanítónéni rohant hozzám hogy mit csinélt a gyerek.Erre én annyit kérdeztem tőlle hogy "ha magyar gyereket vert volna meg akkor is szólt volna érte?"úgy elvörössödöt hogy öröm volt nézni persze hogy nem szólt volna.De az igazsághoz hozzá tartozik hogy ovodába egy csoportba jártak és már ott is cseszegette,és hát most a lányomnál elszakadt a cérna és jól elpüfőlte.
2009. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tette a kicsikéd egyem meg!!

Csak aztán vigyázzon nehogy elkapja aztán ő verje meg jól, már a cigány a kislányodat!!

Hát komolyan mondom az én fiamat egyszer verje meg egy kissebbségi, jujde szépen irtam!!

Na akkor vége a világnak mert kinyírom az összeset azt hiszem!!!!

bocsánat de igy érzem, és még szerintem nagyon sokan!!

Nézzük végig a híradót miről van benne szó ,csakis a cigány ezt csinált a cigány azt csinálja!!üdv

2009. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem mer most már hozzá nyúlni,de senki sem.Egyébként olyan kis szerencsétlen ez a kisfiú kis alúltáplált sovány,szerintem azért tudta megverni de legalább most már leszállt rólla.Az volt az egésszben a fúrcsa hogy a tanítónéni is azt mondta "én láttam hogy a kisfiú kezdte" csak akkor azt nem tudom hogy miért hagyta így elfajúlni a dólgot.De még az is fúrcsa hogy amikór az én gyerekemet bántotta egy magyargyerek akkor a tanítónéni nem szólt annak a gyereknek az annyának hogy mit csinált a gyereke.
2009. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!