Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnál, ha a gyerekedtő...

Mit csinálnál, ha a gyerekedtől egy pedofil "ruhanélküli" képet kérne, és a gyereked küldene is neki?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm így járt. Nem foglalkozott vele, hogy a gyereke mit csinál, kikkel beszélget az interneten. Amikor ez kiderült, tettek egy feljelentést (ez 3 hónapja volt), azóta semmi fejlemény nincs az ügyben. Úgy tudom facebookon történt, kamu profillal. Lesz ebből valami?

Azt tartom még érdekesnek, hogy a gyereknek nem kellett még pszichológushoz se mennie, és a szülei se vitték el, hanem ők beszélgettek vele. Azóta a szülők állítólag jobban odafigyelnek a gyerekükre...

Véleményem szerint egy pszichológus jót tett volna, javasoltam is nekik, de csak nem vitték el.


Hogy tudnék nekik segíteni?

Szerintem engem jobban meghatott ez, mint a gyerek szüleit...



2020. júl. 22. 20:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, de ha születik írni fogok :)
2020. aug. 4. 18:21
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo latom nem erted mit akart a 10es ezzel! O is pucer kepet egy 9evesrol!
2020. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!