Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekedtől vagy babádtól...

A gyerekedtől vagy babádtól te is elkapod a náthát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva szokott lenni. :o(
2012. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta közösségbe járnak a gyerekeink (bölcsi+ovi) azóta túl vagyunk több betegségen mi is (mi általában rosszabbul viseljük) előtte már vagy 10 éve nem voltam beteg azóta évi 1-2 olyan bajom van amit csak antibiotikummal lehet gyógyítani + nátha ősztől tavaszig.
2012. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindig ..
2012. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sajnos én is minden esetben,most már mindjárt egy hónapja,hogy náthás vagyok...ugyanis kismamaként nem sok mindent tehetek,a kis tökszáj 1 hét alatt jól van,én szenvedek tovább...
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nemigazán. Pedig egy ágyban alszom a kicsivel, apa az ovissal. Apa most elkapta, én nem, pedig egy hónapja szenvednek mindegyiköjük.

Ráadásul kismama vagyok, nem is szeretném, ha beteg lennék.

Láz, taknyosság, torokfájás. Sajnálom őket, nem is értem, hogy hogy nem kapom el.

2012. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de a férjem mindig és akkor általában halálosan beteg, szólni sem lehet hozzá :-)
2012. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!