Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktathatom le a fülbiri...

Hogy szoktathatom le a fülbirizgálásról?

Figyelt kérdés
19 hónapos a kislányom és amikor fáradt, mindig gyűrögeti a fülét. Ha szólok neki, hogy ne bántsa, elveszi a kezét, de két perc múlva megint gyűri.
2010. júl. 24. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam két éves és ő is ezt csinálja.Amikor még cicizett akkor közben is gyűrögette a fülét!Én nem hiszem,hogy erről le kellene szoktatni,legalábbis én nem fogom.gondolom ez megnyugtatja őket és segíti az elalvást!

Én pl:a kispárnámat gyűröm magam alá,és ha nincs velem akkor alig illetve nehezen tudok elaludni,nem lennék boldog ha mondjuk a párom elvenné tőlem és nem engedné hogy a párnámmal aludjak.A nővérem aki 38 éves a mai napig rongyzsepit fog a kezében alváskor!

2010. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ezt csinálja a kisfiam, ő 2 éves! Csak sokszor a mi fülünket fogja,ritkábban a sajátját, ha álmos, ha fáradt, vagy ha a szeretetét akarja kimutatni. Nekem eszembe sem jutott, hogy le kellene szoktatni, és, amikor kicsi voltam a babám haját piszkáltam, és nem tudtam aludni, ha nem volt velem.

Szerintem ne szoktasd le, mert ez segít neki a megnyugvásba, és az elalvásban!

2010. júl. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csak azért gondoltam, hogy le kellene szoktatni róla, mert elég durván gyűri a fülét. A füle felső részét lehajtja és benyomja füllyukba :)

Emiatt a porc is nagyon puha. Akkor hagyjam? Ne szoktassam le?

2010. júl. 25. 10:44
 4/6 kelemenkelo ***** válasza:
az én 22 hos kislányom is ezt csinálja.sürün a mienket is .de olyanyira hogy már fáj.én is leszoktatnám.várom az őtleteket:::)))
2010. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minek erről leszoktatni (úgysem fog menni, mondjuk sztem :D)

enyém is üti a fejét, gyűri a fülét és tekergeti a haját mikor álmos de sosem jutott eszembe leszoktatni. inkább megy aludni :)))

2010. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok,és mióta az eszemet tudom gyűröm a fülem,főleg ha hideg.Nem lett elálló.Férjemet is fülezném,de nem szereti,igy maradt a sajátom és a babámé,persze neki csak finoman.Előtte néha a macskámat is megfüleztem.Ez egy pótcselekvés szerintem,nem fogod tudni leszoktatni,mert fülezni nagyon jó.
2010. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!