Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam ha nincs rajta...

2 éves kisfiam ha nincs rajta pelus egész nap a fütyijét fogdossa. Hogyan szoktathatom le róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy.
2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem se. Ha az ágyban egyedül hagyod este vagy reggel, akkor is matatni fog. A fiúk már csak ilyenek. Nekem 9 éves a nagy fiam és még ritkán szokta csinálni szerintem.

Bár már nem látom.:)

2010. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, kell-e pisilni.

Ha nem, akkor mondhatod, engedd el egy kicsit a kukacot.

Vagy elterelheted a figyelmét mással, amihez a kezét kell használnia.

Egyébként az egésznek nincs túl nagy jelentősége. Illetve annyi, ha túl sokszor szólsz érte, akkor vmilyen szorongás azzal kapcsolatban kialakulhat. Ezért ne szólj túl sokszor.

2010. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha te ebből problémát csinálsz akkor az is lesz. Szégyellni fogja magát és gátlásos lesz. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Nekem két fiam van és mivel nincs jelentőséget, terwmézetes velejárója az életnek, megtanultálk kezelni.. arra tanítsd meg,hogy mikor nem illik, pl legyne a hyle az ágyikója vagy valami eldugott heyl ahol sem téged sem esetleg egy vendéget nem hotz zavarba
2010. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy ne szoktasd le, hanem tanítsd meg neki, hogy csak akkor fogdossa a fütyijét, ha egyedül van. A kislányok is fogdossák a puncijukat. Ez teljesen normális dolog.
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja mindig, de egy percre sem fordult meg a fejemben, hogy rászóljak. Miért baj ez?
2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!