Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 15 éves...

Szülők! Ti engednétek 15 éves lányotoknak a nyelv piercinget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:06
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
65%

Amit megtiltunk azt úgyis megteszik, ilyen ez a játék.

Valóban érdemes lenne megbeszélni vele a dolgokat, utána ráhagyni.

Általános iskolában még nem engednék meg, de a normálisabb középsulikban még sosem hallottam semmi szankciót

2010. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
49%

nem szülő vagyok,de nekem is van erről véleményem...

szerintem attól függ hogy hova szeretné a piercinget...

ha pl: köldök,az nem olyan vészes...

de pl: nyelv pc-t én sem engednék a lányomnak 15 évesen... xd

2010. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, csak a kérdezőnek írnám, hogy 15 évesen ha szakképzett emberrel akarod megcsináltatni, akkor hacsak nem ismerős, nem csinálhatja meg. (18+) Ha ismerős végzi az meg rettentő veszélyes, mert a nyelvben eltalálhat olyan pontot aminek az átszúrásától akkora lesz a nyelved hogy nem fér el a szádban.
2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
55%
meghogy dadogas semi koze hozza esetleg benulas de nbem dadogas :))
2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim válasza:
100%

19 éves lány vagyok:


van több fülbevaló is a jobb fülemben, tetoválásom is van a medencecsontomnál. nem azért csináltattam, mert divatos, csak mert mindenképpen szerettem volna. (7 éves koromban meghalt az édesanyám, a medencecsontomon az ANYA szócska található - valamilyen szinten úgy érzem, hogy így mindig velem van)


a leírásodat olvasva, te vagy az a bizonyos 15éves lány, aki valószínűleg a többi szülő általi "beleegyező kommentet" meg akarja mutatni a szüleinek, hogy hátha így megengedik neki.


mint már említettem, 19 vagyok, el tudom dönteni, hogy mi volt jó és mi nem az életemben... mindenki követ el hibákat.

csináltasd meg, aztán max végül nem fog tetszeni 1 év múlva és kiveszed... semmi bajod nem lehet tőle!!!

2010. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen NEM. 2 gyerekes anyuka vagyok.

Nekem azért van hogy feldobjam a szexuális életemet, nem azért mert tetszik... Neki 15 évesen miért kellene? Nos?

2010. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
49%
hát úgytűnik a szülők nem szeretik ezt... nekem mégis megengedték hogy 13 évesen megcsináltassam de csak mert tudja anyum ha megtiltja akkoris megcsinálom csak veszekedés lesz, ha 15 évesen meg akarja csinálni miért ne? ha vállal mindent akkor nyugodtan :) és sok sikert hozzá ^^
2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
50%
valaki azt írta hogy ha rossz helyre lövik..de a nyelv pc-t nem lövik..hanem SZÚRJÁK!!!!
2010. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
50%
"divatos" de milyen áron? Kiöli az összes ideget a nyelvből... csak azért mert mennyire de divatos nem kell.
2010. júl. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
95%

"A szülő felelősségel tartozik a gyerekéért minimum 18 éves korig, addíg ne ő döntse el, mit akar.

Próbáltatok már állást keresni nyelvpiercinggel? Nem sok eséllyel indulnátok. Persze attól függ hol akar dolgozni, sztrip bárban előny :D A pöszeség lehet szexi, de nem az iskolában feleletkor :D"

Talán ennél nagyobb ostobaság nem is létezik. Hiába hülyeség határtalan. Nos én megengedném. Az Ő TESTE Neki kell viselnie nem nekem. Fogjátok föl emberek, hogy a gyerek nem tulajdon, hogy x ideig felelős vagy érte utáéna akár fel is kötheti magát mert már nagykorú. Egy normális szülő élete végéig félti védi és támogatja gyermekét és NEM szól bele az életébe SOHA. Csak tanácsot ad.

2010. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!