Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 15 éves...

Szülők! Ti engednétek 15 éves lányotoknak a nyelv piercinget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:06
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
48%
16 évesen lett meg a nyelv piercingem.anyukám belátta hogy hiába tiltakozik akkor is megcsináltatom ha engedi, ha nem.Így megengedte...Ha egyszer szülő leszek hasonlóképpen tolerálni fogom gyermekem elképzeléseit.Az ő teste(bizonyos kereteken belül).A tetkó viszont 15évessen még tabu.Bár nekem a szüleim a tetoválást engedik,viszont a piercinget nem..:SEnnek ellenére 6piercingem van.Nem bántam meg...Különben is ha zavar ki lehet venni
2010. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
61%

Nos, a tiltott dolog a legédesebb- te is tudod!

Nem tudom mennyire makacs és Önfejű a lányod, de ha az akkor vigyázni kell, mert képesek házilag is egymásnak megcsinálni és akkor jön a fertőzés a nyelv elzöldülése stbi...

Én ennyi idősen a köldökömbe akartam pircinget, Édesanyám azt mondta, ha megteszed kitépem belőled! - hát jámbor birka voltam nem tettem szót fogadtam - 24 éves koromig.

Nekem intim pircingem is van , az orvosom javaslatára tettem be, mert a szexualitásban gondjaim voltak és vannak olyan dolgok amik segítenek. A pircinget bármikor ki tudja venni mivel húsba nyálkahjártyás rész lassabban gyógyul, de gyorsan beforr. Inkább csináltassa meg és jöjjön rá mekkora baromság, vagy ép élete nagy álma és boldog lesz, hogy ilyen szülője van, akire számthat még ebben is. A tanulópénz a te kezedben van, én elmennék vele, rá fog jönni másnak mennyire fáj, lehet pösze lesz tőle és ki is vele, de légy megértő szülő, annál nincs jobb, mert ez csak pircing és ha elmondja engedélyt kér, az élete minden területét meg fogja osztani veled- bízik majd benned, már csak ezért is megéri!!!

2010. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
32%

A szülő felelősségel tartozik a gyerekéért minimum 18 éves korig, addíg ne ő döntse el, mit akar.

Próbáltatok már állást keresni nyelvpiercinggel? Nem sok eséllyel indulnátok. Persze attól függ hol akar dolgozni, sztrip bárban előny :D A pöszeség lehet szexi, de nem az iskolában feleletkor :D

2010. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szülő (16/L) .De én majd szeretnék tetkót magamnak.tudom még a szüleim nem engednék meg ezért várok.ha elég értelmes a lányod és lehet vele beszélni komoly dolgokról, akkor beszéld meg vele miért is szeretne. szerintem látni fogod rajta, hogy csak hóbort, vagy tényleg akarja. esetleg megegyezhettek vele hogy vár egy évet, ha neked is jobb lenne úgy. van sok megoldás, csak mindenkét félnek úgy kell hozzá állni :)
2010. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
31%

Nem engedném. Szerintem, bénán is néz ki.. Meg ráadásul, ha elcseszik, akár a nyelved egy részét ki is vághatják...

Kompromisszumként esetleg köldökpiercing.. ;)

2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
24%
egyik nagyon kedves barátom átszúratta a nyelvét egy sokak által látogatott szalonban aztán legközelebb a temetésén találkoztam vele mert úgy bedagadt a szúrás utáni éjszaka a nyelve hogy megfulladt. lehet írni hogy kamuzok meg hasonlók de a nyelv ékszerezésével nagyon kell vigyázni. lehet h nem jól reagálna a nyelved a fémre. én pl még az orvosi fémre is allergiás vagyok. ha meg is engedik a szüleid szerintem a szilikonossal próbálkozz. tetoválásról annyit h anyának jobban tetszik a tetoválásom mintha átszúrattam volna a köldökömet vagy bármit... persze ezt embere válogatja. gondold meg jól mielőtt belevágsz ilyesmibe.
2010. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim válasza:
32%
Én nemengedném ,mert sok gond lehet vele ,meg szerintem gusztustalan a nyelvben ,hamár annyira akar akkor valami barátságosabb helyre ,de persze nem 15 évesen...
2010. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
24%

én meg engedném,de elötte elmondanám neki hogy milyenveszélyes..

tanultam valamelyik órán arról,hogy mennyire ártalmas a nyelv piercing..

mert ahogy unatkozik az ember és szórakozik vele a fogaival meg a nyelvével,

legkoptatja a fogzománcot,meg egyéb hasonlókat..!!

2010. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim válasza:

Tudom, nem vagyok szülő. 16 éves fiú vagyok, szóval igazából nekem ehhez semmi közöm, de leírom a véleményem :P


Szerintem jól néz ki, ha egy lányon van 2 vagy 3 piercing, pláne köldökben, vagy a száján. Nyelvben viszont szerintem semmi értelme, szerintem nem is néz ki jól. Ráadásul ha rossz helyre lövik, az ízlését is elveszítheti(én legalábbis ezt hallottam) Egyébként szülőként, talán nem tiltanám meg neki, hisz az ő teste, majd rájön, hogy fölösleges az oda. De persze tudnia kell a veszélyekről is.

2010. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
Bisztos hogy nem.Majd 17-18 éves kortól.
2010. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!