Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 15 éves...

Szülők! Ti engednétek 15 éves lányotoknak a nyelv piercinget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
42%
nem! hordjon fülbevalót
2010. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok még szülő,de ha az leszek majd,akkor tuti ezt fogom csinálni:

-Elmondok minden kockázatot a lányomnak arról,amit szeretne magán csináltatni

-Elmondok minden pozitív dolgot(nehéz összeszedni a piercingről jó dolgokat,de pld. divatba került mostanában a piercingezés megint)

-Aztán engedem,hogy ő döntsön,reménykedve,hogy megunja majd,és kiveszi.Vagy meglátja az árnyoldalát,és kiveszi.

2010. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem még fiatal hozzá.
2010. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
49%
nem. nem kislánynak való!
2010. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
47%
Nem engedném, túl fiatal. És az iskolában sem díjazzák az ilyen dolgokat szerintem. Próbálnék beszélni vele, meggyőzni, esetleg kompromisszumot kötni. A köldök piercing nem mindig látszik például. De meg kell szabni a határokat.
2010. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
71%
Én is ennyi idős voltam, mikor akartam. 17 éves koromig kitartóan vártam :) Aztán 21. szülinapom előtt 3 hónappal császárral szültem, annál meg kötelező volt kivenni. 9 piercingem volt összesen, mindet ki vettem, azóta sem tettem vissza. Majd rájön, hogy vannak fontosabb dolgok az életben. Baja nem lesz tőle, divatos, és ha megunja, simán kiveszi, szinte helye sem marad, meg a nyelvben nem is látszik. Szerintem had csinálja :)
2010. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
72%
én engedném, az csak egy piercing, fizesse ki saját pénzéből, de a helyedben elmennék vele ha csináltatja, megnézni h milyen a szalon, ne háznál, mert ha rosszul csinálja akkor vannak kockázatai, az én fiam is csináltatott, és mondtam h csak a saját pénzén, megcsináltatta, és kivette másnap mert fáj, szerencsére a tetkónál még nem tartunk, de azt nem is engedném neki
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
53%

Személyesen ismerek egy lányt,aki szalonban lövette be egy "profivl",aminek az lett a vége,hogy átszúrt valami ideget a nyelvében és azóta a lány dadogva beszél

Amúgy szülő vagyok,bár még csak 1 éves a lányom,de biztosan nem engedném meg neki

2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
43%
ja aztán majd tetkót akar, mert az is divatos...15 éves gyerekről beszélünk!!!
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
57%
A nyelvet először is nem lövik, hanem szúrják. Másodszor egy átszúrt ideg miatt nem lehet dadogni. Az idegi alapon alakul, a nyelvnek a világon semmi köze nincs hozzá. Azt meg teljesen kizártnak tartom, hogy egy szalonban dolgozó tanfolyam elvégzésével rendelkező piercer ideget fogjon. Talán rossz emberhez mentek, de félreszúrásból esetleg bénulás lehet. De hogy dadogás... kamu! Én engedném, de ezt már az előző válaszban írtam :)
2010. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!