Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 15 éves...

Szülők! Ti engednétek 15 éves lányotoknak a nyelv piercinget?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:06
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
63%

Akkor engednem, ha tudja mivel jar. A fajdalom elhanyagolhato, alig erzed, tenyleg csak olyan, mint amikor a fuled lyukasztod. ( nem tanacsolom, h magadnak csinald, en is annyi idos voltam, mint te, amikor magamnak szurtam az ajkam-tobbszor). De utana, tobb napig alig ehetsz, sejpitessz...stb.

A testekszert engednem, mert ki lehet venni, nem olyan dolog, mint a tetovalas, ami eleted vegeig fenn marad.

Nem vagyok szulo, de ha te magad kersed ra a penzt, ertelmes, jo tanulo lany vagy, akkor engednem.


Itt az a fontos, hogy azt is ertsd meg, ha a szuleid meg nem engedik.

19/L

2010. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
46%
én nem vagyok szülő,de én helyedveb biztosan nem engedném,mert még túl fiatal a pc-hez és szerintem undorító is a nyelvben. 15/L
2010. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
41%
persze, rögtön a vagina és végbél piercing után...
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
46%
én senkinek se engednék nyelvpiercinget!
2010. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
61%
Soha
2010. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
36%

13 évesen engedte meg anyum a köldökpiercinget. Aztán 14 évesen ajak piercinget. 15 évesen orr piercinget.. Korán érő típus vagyok , elmondta a kockázatokat és rám bízta a döntést. Azóta piercingesnek készülök.

Vannak fontosabb dolgok az életben ez így van. De ha valakinek ez örömet okoz? Nincs jogod azt mondani ,hogy mivel engem nem érdekel ..téged se ilyen foglalkoztasson. Egyszer él az ember.. ami nem káros/veszélyes.. miért ne próbálná ki?

Persze 15 éves lánynál még a szülő dönti el .. De ha normálisan meg lehet a lánnyal beszélni.. megkérdezni tud-e mindent róla stb.. szerintem azután kéne dönteni.


a tetoválásról is annyit ,hogy 16 évesen csináltattam egy emléktetoválást.. nagypapám emlékére.. Azóta se bántam meg. Persze pillangók meg értelmetlen motívumokat 18- 21 éves kor alatt nem engednék..

2010. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
87%
Még nem, egy kicsit húzd! A nyelv amúgy is elég veszélyes.
2010. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
49%
Neeeeeeeeee nyelvbe nagyon rossz! neee! neee! ne! bárhova (kivéve ugye .....) csak a nyelvébe ne! kvaxar má bocs
2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
33%
Neeeee? Nyelvbe nagyon rossz??? :D Már ne is haragudj, ez nagyon nem így van. Nekem 3 volt a nyelvemben egymás előtt, és azokat imádtam legjobban!! Amúgy összesen 9 ékszerem volt, mára már mindet kiszedtem. Szóval ennyit a piercingekről. Ha ki kell szedni, ki lehet. Nincs ebben semmi rossz én úgy gondolom. Ja, és nem lettem tőle se bűnöző, se alkoholista, se munkanélküli.
2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
33%
nekem 16évesen lett meg a nyelv pc-m:)
2010. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!