Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi lesz a nevük a...

Kamaszok! Mi lesz a nevük a gyerekeiteknek ha egyszer odakerültök? Írjátok le légyszíves!

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:

Lány: Annabella,Kitty,Linda,Hanna

Fiú: Bence,Márk,Ádám

2010. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a régebbi, de szép nevek jobban tetszenek. Nekem ha lányom lesz: Eszter (az én nevem); Anna; Emma; Sára; Ilona; Borbála (legjobb barátnőm után);Nóra; Klára; Blanka.

Fiú: (az apja neve); Vilmos; Attila; Benő.

De ha majd gyerekem lesz, olyan nevet választok neki, ami illik a vezetéknevéhez, (pl. nem lesz Varga Anna) tetszik az apjának is, és kedves, aranyos a név jelentése.

2010. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim válasza:
Ha kisfiú, akkor Tamás, Tomi, ha kislány, akkor pedig Fruzsina :)
2010. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim válasza:

ha lány lesz Zsuzsanna, mert engem is , anyát is, a mamát is, a dédmamámat is és az ükmamámat is így hívják.


ha fiú lesz azt még nem tom, abba lesz beleszólása a férjemnek is

2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
ez érdekes :). hogy mindenki a családodban zsuzsanna :). nálunk úgy van hogy nagymamám róza, anyukám réka, én rebeka, de nem biztos, hogy én is r betűs nevet adok majd a lányomnak (meg nem csak egy gyermeket szeretnék).
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim válasza:

Lány: Anett, Réka, Izabella, Enikő

Fiú: Csaba, Zsolt, András


Nekem ezek tetszenek :) Kitudja, lehet majd felnőtt koromba is előbukkannak ezek a nevek, ha gyermekvállalásra kerül a sor :)

2010. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

Lány: Nikoletta,Vivien,Noémi

Fiu: Norbi =)

2010. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 A kérdező kommentje:
Hmmm...:) Ahogy olvasom a válaszaitokat, elég sok számomra érdekes névvel találkozok. A Winettou(bocsi nem tudom leírni:)) neves lányt kérlek ne piszkáljátok, joga van mindenkinek azt a nevet adnia a gyermekének, amit akar. :) Aranyosak vagytok!!:)) És ahogy látom sokan gondolkoztam már ezen:)))
2010. júl. 1. 12:52
 79/88 anonim ***** válasza:

Nekem még ezek is tetszenek, fiú név: Artúr, Álmos, Apor, Ákos.

Lány: Áfra, Anka, Anna, Ajnácska, Angyalka, Janka, Lola, Lora, Panka, Panna, Gizella

A fiúnevekbe lesz beleszólása a férjemnek is, de a lányneveket biztos, hogy én fogom eldönteni!

2010. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim válasza:

Lány: Linda, Vivien, Bianka, Lia,

Fiú: Alex, Félix, Tomi, Bence

2010. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!